1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

17 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 17 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.212
  Beğenilen Mesajları:
  2.144
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  KOÇ BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)
  Bugün yeni iş fikirlerinizi hayata geçirmek için mükemmel bir gün. Her görüşten insanla bağlantı kurabileceksiniz. İnancınız ve kendinize olan güveniniz gayet yüksek olacak. Düşüncelerinizi coşkulu bir ifade tarzı ve ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz. Birçok konuyla ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır.

  BOĞA BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Gergin bir gün geçirebilir ve çevrenizdekilerin size karşı olumsuz davranışları karşısında fazla alınganlık gösterebilirsiniz. Ancak içinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar var. Belli bir zorlanma söz konusu olduğundan kendinizi başarısız hissetmeniz, dışarıdan birilerinin size karşı en ufak bir eleştirisi dahi sinirlenmenize yol açabilir. Oysaki fikrini söylüyor diyerek soğukkanlı davransanız büyük bir sorun çıkmaz.

  İKİZLER BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Bugün kendinizi yalnız hissedebileceğiniz, görüşlerinize yeterince destek almadığınızı düşüneceğiniz bir gün olabilir. Evinizde, hayatınıza yönelik müdahaleler olabilir ve aile ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz yardımı alamamak sizi üzebilir. İlişkilere dikkat!

  YENGEÇ BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Bugün aile ve arkadaş ilişkilerinde sakin birkaç gün geçirirken hayatınızı ilgilendirecek önemli iş konularında zorlanmalar oluşabilir. Objektif olun ve hemen moralinizi bozmayın. İşteki sorumluluklarınız ise hayatınızı olumsuz etkileyebilir.

  ASLAN BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 216 Ağustos)
  Bugün iş konularına kafa yormak yerine aşk hayatınıza odaklanmanız gerekiyor. İşyerinde iletişime dayalı problemler yaşayabilirsiniz. Bir işinizin bozulması ya da destek gördüğünüz insanların kendini çekmesi gibi durumlara hazırlıklı olun.


  BAŞAK BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
  Bugün kariyerinizde yükselmeniz için aradığınız fırsat bugün karşınıza çıkmış olabilir. Kendinizi geri çekmemeniz ve cesur davranmanız önemli! Çalışmayanlar göz önünde olacak, daha fazla dış ortamlarda bulunabilirsiniz. Bugün, sosyal çevre alanlarınızda ortaklaşa para konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli adım atın!

  TERAZİ BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Eylül - 23 Ekim)
  Bugün iş, aşk ve sosyal hayatınızda her şey yolunda gibi görünüyor. Son derece şanslı bir gün geçiriyorsunuz, bunu iyi değerlendirin. Böyle anlarınızda zamanı da unutuyorsunuz. Her ne kadar içine kapanık görünseniz de; bazen öyle anlamlı bakışlarınız var ki, onu sarhoş ediyorsunuz. Önemli bir sağlık sorununuz yok. Sadece gribal enfeksiyonlara karşı vücut direncinizi artırmalısınız.

  AKREP BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
  Bugün iş ya da okul hayatınızla ilgili olumsuz gelişmelerin yaşanabileceği bir gün. Sakin olup sorunlarınızı eşinize ya da sevgilinize yansıtmamanız gelecek günlerde evde rahat bir ortama sahip olmanız için önemli. Para konusunda ortak kararlar almaya başlayabilirsiniz. İş ortamlarınızda oluşacak stresli oluşumlara karşı dikkatli olun. Çalıştığınız insanlardan istediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Bir iş seyahatiniz iptal olabilir.

  YAY BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)
  Hayatınızın farklı alanları için anlık kararlar almanız gerekebilir. Seyahat, eğitim ve sosyal çevrenizde aktif olmaya başlıyorsunuz. Bugün, eşinizle ilgili konularda, iş alanlarınızda veya ortaklı işlerinizde birtakım sorunlar oluşabilir. Bugün kimsenin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
  Harcamalara ve arkadaş ilişkilerine dikkat! Bugün biraz daha sakin ve özverili davranmanızı gerektiren bir gün. Yalnızca kendi isteklerinize göre hareket edersneiz, arkadaşlarınızla parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız da sizi zorlayabilir. Uğraştığınız bir işte sorun yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Mart)
  Özgürlüğünüze düşkün duruşunuz bugün işyerinizde sorunlara neden olabilir. Yalnız kalmayacak, insanları kıramadığınız için birçok yere koşturacaksınız. Bugün dış ortamlarda sağlığınıza dikkat edin. İşlerinizdeki bazı sorunların sizi küstürmesine izin vermeyin.

  BALIK BURCU 17 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)
  Başkalarını düşünmeyi bir an olsun bırakıp kendinize odaklanmaya başlamanız gerekiyor. Çocuklarınız veya aşk hayatınızdaki oluşumlar sizi duygusal olarak zorlayabilir. Para dengesini oturtmakta zorlanabilir, birçok konuda anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş