2010 güzel aşk msn nickleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, Inan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, Inan Ugrunda Ölmeye Deger Be Gülüm
♥ Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda
♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çikmamak için?
♥ Bugün benim için yepyeni bir gün doguyor; hersey capcanli, hersey hayat dolu, hersey benimle duygularim hakkinda konusuyor, hersey beni duygularima deger vermeye davet ediyor
♥ Duyuyorum sana dokunamamanin ezikligini yasiyorum askin rezilligini,inan bitanem yanimdayken çekiyorum en çok hasretini
♥ Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim
♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim Seni hasretimi tüketircesine kucakliyor ve buseler yolluyorum buralardan Kalbim hep seninle
♥ Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim
♥ Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana, uzakta oldugun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana, imkansiz oldugun için tutkunum sana
♥ Sevmiyorum su saatin sesini,akmasin dursun zamanherseyin bir öncesi ve sonrasi vardir derler ya; YALAN senden önce vardim belki ama askim senden sonra olmayacagim inan
♥ Birgün Yagmura Yakalanirsan Benden Kaçtigin Gibi Yagmurdanda Kaç Çünkü Bulutlarin Arkasinda Kaybolan Aski Için Aglayan Benim
уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє
●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•
вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι
уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм
ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя
ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єηιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єηιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

Back
Yukarı