65 yaşındaki kadına tecawüz...

doguseyma38

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
FENERBAHÇE
Sakarya'nın Akyazı ilçesinde evli ve 2 çocuk babası bir şahıs, 65 yaşındaki kadına tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. :psiko:

Edinilen bilgiye göre, Dokurcun beldesi Çakıroğlu köyünde yalnız yaşayan B.Ç. (65) isimli kadın, komşusu olan 2 çocuk babası K.S.'nin (30) kendisine bıçak zoruyla tecavüz ettiği ve emekli dul yetim aylığı banka kartını aldığı iddiasıyla jandarmaya şikayette bulundu. Bunun üzerine jandarma, yaşlı kadını sağlık kuruluşuna sevk etti.

Yapılan muayenede tecavüze uğradığı belirlenen kadının hesabını araştıran jandarma, 345 YTL olan dul yetim maaşının da çekildiğini belirledi.

Yaşlı kadına tecavüz eden 2 çocuk babası K.S., jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şahıs jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilirken, yakınları adliye girişinde görüntü alan basın mensuplarına saldırdı.

ohaa çüşş hayvan öküz vs vs devam eder bu adama diyeceklerim

o söledkLErin hiç kalır buna cnm

Biliyorum. Bunlar en terbiyelileri

allah belasını versin böylelerinin

ewt abıcm hepsinin allah belasını wersn !

Cevap: 65 yaşındaki kadına tecawüz...

allahım bu ne ya babalar kılarına millet anası yaşındakilere tecavüz eder oldu nasıl bi dünyada yaşıyoz ya allah belalarını versin hepsinin

Cevap: 65 yaşındaki kadına tecawüz...

Dünyanın sonu geldii ...Milletle ar namus kalmadı yaww...Allah hepimizi korusun böylelerinden

Back
Yukarı