1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A6 ve Q5 "gözde modeller" arasında!

Konusu 'Otomobil Dünyasından Haberler' forumundadır ve aziM tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. aziM

  aziM Demirbaşlardan

  Katılım:
  19 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.910
  Beğenilen Mesajları:
  1.129
  Bulunduğu Yer:
  44-63
  Tuttuğu Takım:
  BEŞİKTAŞ
  A6 ve Q5 "gözde modeller" arasında!

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Audi, “auto motor und sport” (ams) dergisinin düzenlediği “Best Cars” okur anketinde geçmiş yıllarda sergilediği başarıları tekrarladı. ams okurları verdikleri oylarla üç ayrı kategoride Audi modellerini en iyi otomobiller olarak seçti: Audi A4, Audi A6 ile yakın zamanda pazara sunulan Audi Q5, okurların gözde otomobilleri arasında yer aldı. Oylama sonuçlarına göre, Audi A3, A8 ve R8 de kendi kategorilerinde ikinciliği elde etti.
  Audi yine en başarılı markalardan biri oldu. Audi’nin yenilikçi teknolojisi, tasarımı, verdiği muhteşem duygu ve kalitesiyle çok satan modellerinden olan A4, orta sınıf kategorisinde geçen yıl elde ettiği zaferi tekrarlarken, üst-orta sınıftaki temsilcisi sportif, iş amaçlı sedanı A6 da, üst üste beşinci defa rakip modellere karşı üstünlüğünü teyit etti.
  Off road araç kategorisine ilk kez dahil olan yeni Audi Q5 de markanın birincilik alan üçüncü modeli oldu. Q5 daha önce de ams ve Auto Bild’in himayesinde düzenlenen tasarım ödülleri ile Bild am Sonntag okurlarının oylarıyla belirlenen “Altın Direksiyon” ödülünü almıştı.
  Audi’nin ams okur anketinde elde ettiği başarı, A3’ün alt-orta sınıfta, A8’in lüks sınıfta ve R8’in de spor otomobiller kategorisinde aldıkları ikincilikler ile tamamlandı.
   

Sayfayı Paylaş