AtesClup.Com 3 Yaşında!

atmaca

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Değerli AtesClup müdavimleri,

Geçtiğimiz günlerde (1 Nisan 2011) sitemizin 3. kuruluş yıl dönümü idi. Geçen bu süre zarfında kendimizce çok şey yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Amacımız internette geçirdiğiniz süre içerisinde sitemizde eğlenceli ve yararlı şeyleri tek noktada buluşturup siz ziyaretçi ve üyelerimizin ve bizlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak. Ama geriye dönüp baktığımızda pek de başarılı olamadığımızı görüyorum. Bunda bizim de payımız var elbet. Yeterince ilgi gösteremedik falan filan. Fakat bizleri en çok üzen ve bu işlerden soğutan durum dost dediğimiz insanların bizlere kalleşlik yapıp sırtımızdan vurup gitmesidir. Internet denen bu âlem sanal olabilir ama sizler/bizler sanal değiliz, en azından çevremizdekiler öyle. Bendenizin naçizane tavsiyesi internet denen bu alemde internet dışında da nasılsanız öyle olun. Sanal olan internettir,sonuçta ekranın arkasındakiler gerçek kişilerdir. Her neyse fazla uzatmayalım. Şu an askerde olmam sebebiyle pek bir şey yapamasam da askerden sonra hayırlısıyla güzel işler yapmaya devam edeceğim her ne kadar sırtımızdan vurulsak da inatla devam edeceğiz. Sitemizin 3. yılı kutlu olsun.

Saygılarımla,

Abdullah KARAATA
AtesClup.Com kurucusu ve yöneticisi

Ce: AtesClup.Com 3 Yaşında!

apocan çok doğru yerlere temas etmişsin ilgilenemedik belki ama sen gel bu siteyi çok iyi yerelere getirecegiz emin ol. Dost dediklerimize gelince kafanı yorma sil gitsin dahası ötesi yok senle baş başada kalsak kapatmayacagız yıkılmayız biz

Bu konu defalarca dile getirildi. Ama bugün ben yönetimde bambaşka bir dirayet görüyorum. Sevindim doğrusu, Aga'nın deyimiyle inatlık söz konusu ve bu inatlığın yanındayım. Çünkü bu duruş, bu inatlık site için. Emeğimizin boşa gitmeyeceğine sevindim. Bu inadı yönetimdeki bir üye olarak paylaşıyorum. Elimden geldiğince de görevimi yerine getireceğim.

Üyelerimize kişisel bir duyuruda bulunmayacağım, çünkü daha önce ben bu konuda bizzat duyuru yayınlamıştım, artık gerek yok diye düşünüyorum.

Değerli yöneticilerime özverilerinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

Güzel konulara değinmişsiniz,,ama kimseyi zorlama hakkımız yok.Giren girer,girmeyen girmez,biz yanımızdakiler ile yola devam ederiz.Hayırlı uğurlu olsun sitemzin yıldönümü,birlikte daha nice güzel senelere inşallahh...:)

kimi zorlayacagız ablacım kaba kuvvet bizde geçmez hele bende hiç geçmez:D ama güzel insan silerim yaparsam şaşmasınlar:D

Back
Yukarı