Canımdan ötem Iyiki Varsın

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
CANIMDAN ÖTEM İYİKİ VARSIN
Yaşamın en güzel masumiyetisin aslında,farkına varmadan hayat oluyorsun kendine yüregine.
Farkında olmadan çok seviliyorsun yüregin güneşin doguşundaki zararsız tebessüm gibi güzel ve sen bir melegin şiiri gibi tebessüm ediyorsun hayata.
Tanıdıgım anlardan sonra var olduğumu biliyorum,dost dedigimden sonra bende sen oldun içimi duyabiliyorum,içimde büyütüyorum seni.Canımdan ötem iyiki varsın diyorum kendime adımlarıma güç veren mutulugumsun kalbimsin.Kalbime dokunan sözlerinde ilk tanışmam olmustu sevinçlerimle.İyiki varsın diyorum kendime iyiki varsın varsınki hayata gülümsetiyorsun,

Dostlugun lezzetini serdin şarkılara hayatı şarkılarda yaşamayı özlemiştin.Ve sen her zaman içinden haberler verdin yüregimize.Gönlünün etrafında uçuştu iyi niyetlerin başka niyetlerden geldin dostlarına başka sevgilerden.Takvimlere yerleştin paylaştıgın bir çok tebessümlerinle.Oysa ben sana hiç yoktan iyiki varsınlardan aşksız zamanlardan yagmursuz bulutlardan geldin geldinde yüreginin sesini sesim bildim.İyiki varsınım özledim seni,özlemlere acıyorum çiceklerimi ve tüm masumiyetini canımdan ötem iyiki varsın varsınki seviliyorsun…

Kalbim avuçlarımda geldim sana iyi yüreklim, dokunuslarında kalsın hüzünlerin.Sana gelenler kendimiz olarak gelebildigimiz yollar olsun.Yaşamın en kıytı kösesinde dursun seni üzen kelimeler,çocukluk sevmeler biriksin gözlerinde hep iyi ol,beyaz bir yaz gecesinde kalsın yanlızlıgın en mutlu gününde kalsın acıların,adımlarında tükensin yollar denizinde yarına dair martılar uçsun özlem duy kendi özledigin dünyalarına,hayallarin arkasındakı kendine sıgın ve mutlu ol canımdan ötem iyiki varsın…

yazan:fehmi ateş 14,05,2008
çok sevdigim benim için özel biri olan dostuma yazdım

Tanıdıgım anlardan sonra var olduğumu biliyorum,, canımdan ötem iyiki varsın… :heart: :):)

süper abcııımmm ellerine,,,yreine sağlıkkk...

bu seferki çok içimem sindi yazarken:D

bence süper ötesi olmuş canım tebrikler

begenmene sevindim

süper olmuş abi

Cevap: Canımdan ötem Iyiki Varsın

begenmene sevindim melek

Back
Yukarı