1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Daha İyi Skype Kullanmak İçin Tavsiyeler

Konusu 'Skype' forumundadır ve mine tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. mine

  mine Demirbaşlardan

  Katılım:
  5 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  1.903
  Beğenilen Mesajları:
  106
  Cinsiyet:
  Bayan
  Bulunduğu Yer:
  ankara
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  [​IMG]

  Başarılı sohbet program Skype, tüketicilerin ilgisini çekmek için yeni bir uygulamaya başladı. İşte programın sitesinde yer alan iletişim tavsiyeleri ve içerikleri.

  İnternet üzerinden sesli iletişim sağlayan Skype, piyasya payını artırmak için ilginç bir yöntem kullanıyor. Ünlü VoiceIP programı, web sitesi üzerinden kullanıcılarına iletişim tavsiyeleri vermeye başladı.  Geçtiğimiz günlerde, yeni yılda Skype kullanma rehberi hazırlayan program bu sefer de sıradan kullanıcıların VoiceIP nimetlerinden daha çok faydalanması için çeşitli tüyolara sayfasında yer verdi.

  İşte Skype'ın hem basınla hem de tüketiciyle paylaşttığı tüyolar;

  Skype'dan Tavsiyeler

  • Grup video görüşmesi ile birden fazla kişiyle aynı anda görüntülü görüşme
  • Gerçekten bir araya gelinerek gerçekleştirilen toplantılara en iyi alternatif olan bu özellik, özel anları paylaşmak, bir şeyler planlamak, etkinlikler düzenlemek veya uzaktaki yakınlarımızla bir araya gelmek için kusursuz bir araç.
  • · Facebook, Outlook, Hotmail ve Gmail gibi hesaplarınızda kayıtlı kişileri Skype'a aktarmaSkype'ta üst kısımdaki "Kişiler" menüsünden "Kişileri Al"ı seçin. Bu sayede telefon numaraları arama yapmak veya SMS atmak için sadece bir tık uzağınızda olacak.
  • · Adres defterinizdeki kişi veya gruplara, Skype'ta çevrimiçi olsunlar veya olmasınlar çok düşük bir tarife karşılığında SMS gönderme
  • "Telefonlarıara" seçeneğine tıklayarak arama tuşlarını açabilir, arkadaşınızın cep telefonu numarasını girerek SMS düğmesine basabilirsiniz. Veya, listenizdeki bir kişinin üzerine ve ardından o kişinin cep telefonu numarasının göründüğü sekmeye tıklayarak sohbet penceresine bir SMS mesajı girebilirsiniz. Hatta bir grup sohbetinin üzerine tıklayıp bir mesaj girerek "Grup SMS" düğmesine de basabilirsiniz.
  • · Skype'tan Skype'a arama yaparken ekran paylaşımı
  • Bir veya daha fazla kişiyle bir görüşme gerçekleştirirken ekran paylaşımı düğmesine basarak diğerlerinin ekranınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Bir sunum yapmak veya gönderim yapmadan bilgi paylaşmak için ideal bir çözüm.
  • · Skype sohbeti esnasında dosya paylaşımı
  • Email ile sorun olabilen büyük dosya paylaşımı, Skype'ın dosya paylaşımı özelliği sayesinde çok kolay bir hale geliyor. Arkadaşlarınız ve aileniz ile fotoğraflar ve videolar, veya iş arkadaşlarınızla büyük sunumlar paylaşmak için bir sohbet esnasında bir kişinin üzerine tıklayabilir veya bir görüşme yaparken dosya paylaşımı düğmesine basabilirsiniz.
   

Sayfayı Paylaş