doğum günün kutlu olsun ezel ablacım

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Ablacım doğum günün kutlu olsun nice yaşlara iyiki senin gibi bir ablam var keşkesiz bir yıl diliyorum ömür boyu mutlu olmanı dilerim.

bu arada yaşlandın ablacım:D:D:D:D

[DAILY]x631m1[/DAILY]

Ce: doğum günün kutlu olsun ezel ablacım

teşekkürler canım kardeşim.Bende iyiki seni tanımışım iyiki varsın bu arada parça çok güzellll teşekkürlerr:)Yaşlandım kanımca:(

yok ablacım gençsin şaka yapıyorum:D ben teşekkür ederim. ayrıca her yaşın kendine göre güzellikleri var

yaşlanıyoruz bu bir gerçek ama doğum günü sendromu bu,ilk üzülüyosun sonra sıradanlaşıyor.Ben hissettiğim yaştayım ablacım:)veeee şu an 18 hissediyorum :D:D

hahaha pekbi çıtır gördüm ablacım:p

Pekbi çıtırım zaten:D:D

:D:D

apcnwm.gif

seni kelimelere sığdıramıyorum büyük geliyorsun hep 1 beden.İşte öyle bir şey diyorum işte öyle birşeysin Ve yaşarın işte öyle bir şey şarkısını sana armağan ediyorum
bacmnpastas.jpg

bu da benden sana,

bir şiirinde İsmet Baygın diyor ya 'Bazen Kalabalık Oluyor İnsan' diye..

bugün kalabalık olma günün..
içinde duygular, etrafında insanlar harman yeri..

bugün doğum günün ya;
gelip geçici duygular geride,
en kalıcısından sevgi sende kalsın.

adszui2.jpg

a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif
a46.gif
a25.gif
a25.gif

canım can yoldaşım arkadaşım sırdaşım ömrümmm kızlarınla nice mutlu senelre inşş buarada araya bizide sıkıştırırsın herhalde seni sevdigimi sakın untma bitanem dogum günün kutlu olsun çekirge:fingers-crossed::fingers-crossed:

zaten acaip duygusalım bugün ağlattın la beni:(:(şiir çok güzeldii sende benim dert ortağım ömrüm kader yoldaşım,kısacası herşeyimsinnnnn....Kelimerle anlatılamayan tek şey sevgi heralde ...Seni seviyoreee ömrümmm iyiki varsınızz hep beraber daha nice seneleree...(Daha başınızın belasıyım laa bi yere gitmeye niyetim yok...)

Back
Yukarı