Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Geyikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Fenerbahçe, Türkiye Kupası C Grubu maçında TFF 2. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'a 2-1 yenilerek gruptan çıkamadan kupaya veda etti. Bu veda ile Fenerbahçe'nin kupa hasreti de 28 yıla yükseldi. İnternette de geyikler çok zaman geçmeden dolaşmaya başladı.

İşte o geyiklerden bazıları:
- Artık yeter ya, federasyon veya kupayı kazanan gönüllü bir kulüp kupayı Fenerbahçe’ye vermeli. Ölmeden şu kupayı Fener’de görelim.

- FB yöneticileri açıklama yapmış "Seneye takımımızı 2. Lig ekiplerini bile yenecek hale getireceğiz"

- Yeni Malatya, Fener’in rakibi değil ki ciddiye alsınlar.. Yoksa Barcelona futbolu oynayan Fener 10 tane atmıştı Malatya’ya. Nice 30 senelere inşallah

- Sabri'nin müthiş müzesi, Servet'in rövaşatası ile "dünyanın sonu mu geldi acaba" derken, Fener'in Türkiye Kupası'ndan elenmesiyle hayat tekrar normale döndü

- Dünyanın en kısa fıkrası: Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı almış..

- Fenerbahçelilere müjde, maç iptal edildi, hala Türkiye Kupası'ndasınız... Pardon yanlış anons(muş)..

- Fenerbahçe, Mümkünlü Kasabası'nın takımı olsa da Türkiye Kupası'nı alması mümkün değil...

- Büyük derbi Malatyaspor’un..

- Fenerbahçe'nin başına gelen en büyük fiyasko Guiza zannetmiştim. Ondan sonra KOCAMAN bir fiyasko çıktı.

- Birçok ülkede meydana gelen toplu kus ölümlerine bir yenisi Malatya’da rastlandı. Çok sayıda kanarya Malatya Stadı’nda yere serili olarak bulundu.

- Eski Malatya olsa fener kesin yenerdi ama yenildiği takım Yeni Malatya
takımı yeni olunca Fener ne yapsın adı üstünde yeni bir de sarı -kırmızı
hep sıfır tam sıfır her yerde sıfır sıfıra sıfır elde var Fener

- YENİ Malatya 2 eski Fenerbahçe 1

- Her Fenerlinin rüyası Ziraat Türkiye Kupası

- Aziz Yıldırım'ın klasikleşmiş "3 kupaya da talibiz" açıklamasındaki üçüncü kupayı merak ettiren durumdur.
- 3 kupaya da talibiz.
- Hangi kupalar başkanım?
- Lig kupası, Şampiyonlar Ligi kupası birde... eee...
- Evet başkanım?
- ...eee... Dünya Kupası.
Yeter artık verin şu kupayı Fenerbahçe'ye... -Fenerbahçe'nin 1983'de aldığı kupa çok değerli, çünkü şu an ANTİKA...
- Aykut Kocaman, sen kovma ben istifa ediyorum...
-Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak...
-Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? (Bana Türkiye Kupası'nı anlatsana dede...)
-Türkiye Kupası'nı kazandıklarını görmüş iki Fenerli yan yana gelince ne yapılır? (Aralarına girip dilek tutulur,fotoğraf çektirilir.)
-Fenerbahçelilerin çoğu neden Türkiye Kupası'nın rengini gri olarak hatırlıyor? (Çünkü kupayı en son kazandıklarında televizyonlar siyah beyazdı...)
-Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı?
Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası'nı kaldırma kuvvetini.

Ce: Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Geyikleri

:D:D 29 sene sonra belkii.....:D

Ce: Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Geyikleri

belki:d

Back
Yukarı