Forum Yenilikleri

Ce: Forum Yenilikleri

yönetici çalışkan... çalışıo atesclup büyüksite belediyesi, seçimlerde oyum sizindir Supervisor :D:D:D

Sağolun efem. :D Sizler için çalışıyoruz. :p

paket halindeymiş hıh alkışmı geri alıyrom apo :p

Paket hâlinde olması yüklemek için uzun zaman harcadığım gerçeğini değiştirmez. :D

:9: piki o zmn alkışınız geri vrilmiştir efenim :p

:shame::blowkiss::time-out::desire::highfive::msn-busy::question::airplane::star::computer::ghost::male-fighter1::skeleton::can::waving::drool::knife::phone::secret::beer::thunder::dazed::handshake::msn-away::qq::act-up::freaked-out::mail::coins::soldier:

yeter bu kadarı gaza geldim de :D :D :D :D

teşekkürler patron...

apo paket acılımı yapmıs:D

Elerine sağlık apocan hepsi çok şeker:)

Arkadaşlar, artık forumumuzun yeni bir simgesi var. Beğeninize sunduk, kendi tasarımımdır.

Tepedeki logo. :)

bi fark varmı :S
pardn ama ben çakamadm bşi :S

Forumumuzda gezerken Internet Explorer 6.0 (Windows kurulduğunda yüklü gelen sürümü, sekmeli olmayan)kullanmamanızı rica ediyoruz. Çünkü sitemizin kodlama standartları yeni nesil, tarayıcı eski nesil olduğu için görüntü bozukluğu gibi sorunlarına yol açar. Eski sürüm tarayıcı kullananlar için uyarı bilgisi eklenmiştir.

Özlü Sözler bölümü açılmıştır. Beğendiğiniz özlü sözleri paylaşabilirsiniz.

Supervisor çalışıyor. :)
Hayırlı olur inşaallah. Ben yorum yapmasam daha iyiydi ama en çok "sizin tarafınızdan Türkçe'ye çevrilmesi" olayına mutlu olduk. :)
Hepsi değerli vaktinizi harcadığınıza değmiştir umarım.

Niye yorum yapmayasın beğenilerini, hoşnutsuzluklarını belirtmezsen kimin neyi sevip sevmediğini bilemem. :)

Back
Yukarı