Funda Arar’dan yepyeni bir albüm, yepyeni bir imaj…

berduş

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Bugüne kadar yaptığı 6 albümle müzik severlerin gönlünde taht kuran Funda Arar, yepyeni albümü “ZAMANIN ELİ” ile 6 Mart’ta müzik marketlerde yerini alacak…

Yepyeni şarkılarıyla dinleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Funda Arar’ın müzik direktörlüğü kendisi gibi müzisyen olan eşi Febyo Taşel üstlendi. Toplam 13 şarkının bulunduğu albümde söz ve müziği sanatçıya ait olan 2 şarkı bulunuyor. Yorumcu kimliğinin yanı sıra söz ve besteleriyle de göreceğimiz Funda Arar, bir şarkının müziğini de eşi Febyo Taşel’le birlikte yaptı…

Albümde, Burcu Tatlıses, Günay Çoban, Saro Secikyan, Selahattin Sarıkaya, Müfide İnselel gibi önemli söz yazarı ve bestecilerin şarkıları bulunuyor. “Zamanın Eli” adlı albümün ilk klibi sözü Burcu Tatlıses’e, müziği Febyo Taşel’e ait olan “Senden Öğrendim” adlı şarkıya çekilecek.

Sanatçı yeni albümü ile ilgili şunları söyledi; Uzun bir süredir bu albüm için stüdyodaydık. Çok keyifli bir albüm olduğunu düşünüyorum. Bu albümde dinleyiciler farklı soundlarla beraber klasik Funda Arar ve yepyeni Funda Arar’ı birlikte görebilecekler. Umarım hazırlarken benim aldığım keyfi onlarda dinlerken alırlar…”

Back
Yukarı