1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kal Desen Kalacaktım...

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve _Ezel_ tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. _Ezel_

_Ezel_ Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    1.459
    Tuttuğu Takım:
    BEŞİKTAŞ
    Kal" deseydin, kalirdim...Demedin oysa... Kuru bir "bitmesin"den baska hicbir sey demedin. Oyle kuru, oyle soguk, oyle

uzakti ki ondaki anlam! Bu kadar kolay miydi hersey, bu kadar yakin miydik ucuruma? Savunmayacak miydin

sevgimizi? "Kal" diye haykirmayacak miydin ardimdan?

Dusundugum bu degildi...Hayal ettiklerim, beklediklerim baskaydi senden...Mucadele beklemistim oysa yelkensiz olan

gemimizi kiyiya ulastiririz sanmistim... Kiyiya ulastirirsin sanmistim.. Oysa onu denizin ortasinda , savunmasiz

birakmama goz yumdun..

Bu kadar yipratici olamazsin...

Oysa bir anlam olmaliydi yasadiklarimizda! Paylasilan duygularin bir anlami olmaliydi..Yuregimd eki martilarin bir

anlami olmaliydi. Beynimizdeki melodilerin, aramizdaki cekimin, gecen aksamki sohbetin bir anlami olmaliydi.

Duygularimizin bir anlami olmaliydi...

Yuregimizdeki tum MARTILARI ucurdun simdi... Hangi yone gittiler bilmiyorum, geri donerler mi bilmiyorum.. . Dunya

bosaldi mi ne? Neden bu kadar sessizlesti birden yasam, neden artik parlamiyor yakamozlar gozlerimde, neden artik

ruzgar esmiyor... Her sey seninle mi kaldi yoksa... Mantigim, mantigimi bana birak lutfen ona ihtiyacim var. Bazi seyleri

anlamak icin ona ihtiyacim var....

Evet! Ben istedim ayriligi, cikmaz yollara yonelen bendim, kucaginda bir yigin noktayla karsina cikan Kaynakwh webhatti.com: [​IMG]

bendim...Kahretsin! Bunu neden yaptigimi bilmiyorum.. Ve... Senin buna nasil goz yumdugunu.. Tipki... Balkondaki Kaynakwh webhatti.com: [​IMG]

akasyalari sularken, fazla sudan dolayi sararacaklarini bilmedigim gibi...Su onun icin hayat olmaliydi oysa.. Ve sen de

benim tutunacak dalim!

Bazi seyler vardi aramizda biliyorsun, olmamasi gereken ama daima var olan. Farkli uclardaydik seninle, farkli

mevsimleri seviyorduk, farkli zamanlarda.. . Sen buyuk firtinalara vardin, bense lodostan bile urkuyordum.. .Oysa

basardigimiz seyler vardi her seye ragmen, daha dogrusu oyle saniyordum.. ..Binlerce yildiz arasinda, ayin guzelligini

gosterebilmekti tek amacim...Yildizlari sondurmekti. ..Sorunlari yok etmekti...

"Bitti" deyisim oylesine bir seydi, oylesine siradan, sakaciktan.. . "Hayir" demeliydin! Hatta kiyametler koparmaliydin

yuregimde, hendekler acmaliydin yoluma, gidemeyeyim diye... Sahip cikmaliydin, gozlerimdeki ay'a, sevgimiz diye... Beni

yolumdan alakoymaliydin. .. "Kal" demeliydin.. . Oysa demedin...

Belki de senin ciceklerin coktan solmustu ve ben akasyalari kisin yasatmaya calismakla hata etmisim... Belki boylesi daha

iyi oldu... "Kal" deseydin kalirdim... Hem de seve seve kalirdim. Martilarla kalirdim, yakamozlarla kalirdim. Demedin

oysa!

Bilir misin?... Kac ciglik olup yikildi yuregim giderken... Bilir misin?... Nasil bir cana hasretti yuregim, yolumdan

dondurecek.. . Bilir misin?... Nasil zor oldu, ardima bakmadan cekip gitmek...

"KAL" desen kalacaktim.. . DEMEDIN OYSA!...

2 kişi bunu beğendi.

2. Aşk'a İnanmışt'ı

Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

Beğenilen Mesajları:
    2.143
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    Ce: Kal Desen Kalacaktım...

saol abla güzeldi

3. Hakan Koray

Hakan Koray Özel Üye Özel Üye

Beğenilen Mesajları:
    805
    Tuttuğu Takım:
    Takım Tutmuyorum

Kal dememiş, demek ki gitmesini istiyor. "Elinden geleni yaptıktan sonra, sıra ayağından geleni yapmakta; gitmek gibi mesela" der Sunay Akın. Boşver deyip çekip gideceksin esas bazen, havalı oluyor, acı gerekliyse yaşansın. Çok mu gaddarım bu akşam ne. :D

1 person likes this.

4. _Ezel_

_Ezel_ Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    1.459
    Tuttuğu Takım:
    BEŞİKTAŞ

Bencede gaddarsın sanırsam...Bu yazıyı yazan ne acı çekmiştir yazarken...sakın duymasın hee...:D

5. Hakan Koray

Hakan Koray Özel Üye Özel Üye

Beğenilen Mesajları:
    805
    Tuttuğu Takım:
    Takım Tutmuyorum

Yok, değer bilmeyenler söz konusuysa gitmek bir onurdur; aşkın onuru...

1 person likes this.

6. _Ezel_

_Ezel_ Demirbaşlardan

Beğenilen Mesajları:
    1.459
    Tuttuğu Takım:
    BEŞİKTAŞ

Rabbim değer bilmeyenlere yüremizi değdirmesin...:)

Sayfayı Paylaş