"Kartal maçı zor olacak"

dumanandyk

Etkin Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
"Kartal maçı zor olacak"
Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, hafta sonu oynayacakları Kartalspor maçının zor olacağını söyleyerek, "İyi bir takımla oynayacağız. Ancak onlarda tam hazır değil. Güzel bir sonuçla döneceğimize inanıyorum" dedi.

Bank Asya Ligi'nin ikinci haftasında Kartalspor ile karşılaşacak olan Samsunspor hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde sürdürüyor. Lige iyi bir takımı yenerek başladıklarını dile getiren Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, "İyi bir başlangıç yaptık. Oyuncularım çok üst düzey mücadele ettiler. Zaten bizim takım mücadele etmezse çok zorlanırız. Çankırı Belediyespor ile oynadığımız kupa maçında da tempolu oynadık. Bu maçta beni mutlu eden futbolcularımın kazanma isteğiydi. Hep geriye düşmemize rağmen futbolcularım yenilgiyi kabul etmeyerek penaltılarla da olsa galip gelmesini bildi. Bu inatçı yapıları beni memnun etti" dedi. Hafta sonu oynayacakları Kartalspor maçına da değinen Gümüşdağ, rakiplerinin iyi bir takım olduğunu belirterek, "Biz genç bir takımız. Biraz zamana ve sabıra ihtiyacımız var. Bazı eksiklerimizin olduğunu biliyorum. Bunları gidermeye çalışıyoruz. Hafta sonu karşılaşacağımız kartalspor'da ligin güçlü ekiplerinden. Bu sezon yeni oyuncular aldılar. Takımı korudular. İyi bir takım. Ama onlarda hazır görünmüyorlar, sıkıntıları var. Kartal'dan güzel bir sonuçla döneceğimize inanıyorum"diye konuştu.

Back
Yukarı