küpü mü kıram. ineği mi kesem??????

kuşçu26

Etkin Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
birgün bir inek kafasını çok eski kıymetli bi küpün içine sokar ve çıkaramaz.adamlar napalım derler kendi aralarında.küpü kırsalar küp değerli, ineği kesseler inekte kıymetli.derken ineği kesip küpten kafasını çıkalarım derler.küpü kırmak işlerine gelmez değerli ya.neyse bi keserler ineği, abooooooow kafa içinde kaldı.bu sefer kafayı çıkarmak için küpü de kırarlar...

inekel küpü anladıkta adamlar neden essek onu anlamadım:D

Selamun Aleykum Fıkra Güzel Teşekkürler.
Kusura ßakmazsan Yanlış'ta Anlmazsan Bir Şey Sormak İstiyorum Üst Üste 3 Konu Açıldımı Flood Olmuyormu ? Kuralları Okudum 'da O Açıdan Sordum Sakın Kalbinize ßir Şey Gelmesin Selam Ve Dua İle.

Aleykümselam Ferit abi sağolasın

Uyarın için yine sağoasın abi. estafurullah aklıma öyle bişey geleceğini sanma sakın.Fehmi abiye bi sorayım ben o konuyu olmazsa.ben okudum ama belki dikkatimi çekmedi veya fark etmedim.tekrar sağolasın.selametle abi.kalsağlıcakla...

Rica Ederim Abim Sadece Hatırlatayım Dedim Anlayışın İçin Teşekkür £derim..

ferit kardeşim haklısın farkındayım ses cıkarmıyorum cunku girenler öz kardeşim gibi bidahada uyarcaktım zaten duyarlılıgın iiçin teşekkür ederim

ben teşekkür ederim abi.sağlıcaklakalasın...

ferit kardeşim haklısın farkındayım ses cıkarmıyorum cunku girenler öz kardeşim gibi bidahada uyarcaktım zaten duyarlılıgın iiçin teşekkür ederim

sağolasın fehmi abi uyarın için ve kardeşin olarak gördüğün için.dikkat ederim abi.

Sorun Değil ßen İlk ßaşta Söyleyecektim Yanlış Anlaşılma Olur Diye Söylemek İstemedim ßen Teşekkür Ederim İlginiz İçin.

ne yanlısı ferit site hepimizin gördügünü iletsen

ne yanlış anlaşılması abi.bi yanlış varsa onuda ben dikatli okumayarak yaptım.estafurullah abi.sağolun tekrar abi.

sağol çatlak beyendiğine sevindim

Selamun Aleykum Fıkra Güzel Teşekkürler.
Kusura ßakmazsan Yanlış'ta Anlmazsan Bir Şey Sormak İstiyorum Üst Üste 3 Konu Açıldımı Flood Olmuyormu ? Kuralları Okudum 'da O Açıdan Sordum Sakın Kalbinize ßir Şey Gelmesin Selam Ve Dua İle.

a.s kardes herkes kendi görevini yaparsa çok daha iyi olucagı kanısındayım işlerim yogun ortalarda pek olamıyorum ayrı mesele ama herkes dedim gibi kendi üzerine düşeni yapmalı bunuda bu sekilde degilde mod ve yönetici arkadaslarıma yada bana ileterek yparsan daha bi güzel olur iyi forumlar

Back
Yukarı