Mage 54 ve 57 kağıt görevleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Ilk kağıdımız 54 kağıdı. bunun için 30 tane opal 30 tane kristal 30 tane de crude saphirre gerekiyor. Bunları ashten veya dk keserek elde edebilirsiniz. O yüzden elinizdeki kristal safir ve opalları satmayın hem kağıt için kullanacaksınız hem de master için lazım. ara ara ash partilerine uğramayı ihmal etmeyin o yüzden .

hepsinden 30 tane elde edince raiba village a gidiyoruz ve deruvish apostle a benzeyen arch mage drake ye uğruyoruz. I want to learn the skill diyoruz ve fire thorn u diyoruz. bizden kristal opal ve safirin dışında 5m istiyor. üzerimizde bulunduruyoruz ve kendisi kağıdı seve seve veriyor Bu skili kullanmak için sundries den stone of mage (morlu olan) almayı unutmuyoruz. Yoksa neden skilli kullanamıyorum ne biçim site bu kağıdı anlatıyor kullanmayı anlatmıyor demeyin

lvl 57 kağıdı. bunun kafa karıştıran noktası benim için 3rd goblin armor nedir çözmek oldu. çözünce de sizlerle paylaşayım dedim. 3rd goblin set dediği tyroon (armor satan adam) dan alınabilen en iyi armorlar oluyor. bunlar da mage hard leather boots ve yanındaki turuncu itemlar oluyor. mage helmet yani kafalık(turuncu olan )mage gloves (turuncu metal eldiven) yeşiş mage pad (silk olmayan beyaz ağırlıklı olmayan en sağdaki ) ve turuncu robe. peki ben bunların goblinini nasıl bulucam?

gene iki yöntem var. moradona gidip proconsul (merdivenin hemen dibinde bulunur) yakınında trade açan adamlara bakıyoruz. kırmızı boncuk boncuk goblinleri satan adamlardan her bir materyal için 5 tane alıyoruz. veya asga village a gidip yokuş aşağı inince goblin village gidiyoruz ve orada bulunan küçük zıplayan kalkanlı yaratıklardan kesip goblin çıkmasını bekliyoruz. her bir item ı yaptırabilmemiz için aynı türden 5 tane olmalı. yani beş tane goblin helmet bir adet helmet olarak bize dönecek. materyalleri toplaınca tekrar moradona gidiyoruz ve sağ tıklayın goblin armora tıklıyoruz. ve istediğimiz türü seçtirip diktirtiyoruz (burada şans faktörü de devreye girdiği için bir türden en az 15-20 tane alın ki 3-4 tane goblin yaptırabilesiniz. hemen istediğiniz türden eldiven kafalık gelmeyebilir çünkü denemek lazım.) her kafalık üstlük ve eldiven için bu işlemi yapıyoruz ve istediğimiz tür gelince üzerimizde tutuyoruz. robe gloves boot helmet ve pad leri toplayınca gene raibaya gidiyoruz ve 5m + seti verip I want to learn the skill diyip fire impact diyoruz. o da bize severek 57 kağıdını veriyor..

Back
Yukarı