nefes alan bir ölüyüm dedim,, sustular !

doguseyma38

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
FENERBAHÇE
Bir şarkı tuttum içimde notası sen sahibi sen sözü sen '

'Do''dedim önce... Bırak dediler... Neden dedim!! Dokunma kanar dediler... Ne dedim!! Gözündeki yaşlar dediler... Onlar zaten kan ağlıyor yaşları tükendi dedim... Değiyormu dediler... Değmese kanarmı dedim sustular...
,
Sonra ''sol''dedim... Dur sürme o notaya elini dediler... Neden dedim... ''sol'' yanın yüreğin acır dediler... Acısın acıyorda zaten dedim... Neden dediler... Bir bekleyeni vardı gelmedi dedim... Ozaman bekleme acısı dinsin dediler...

Beklemeyeceksem acısıda dinecekse dursun bu kalp dedim... O gitmiş artık yok böyle yaşayıp ölecekmisin dediler... Benimki umut zaten nefes alan bir ölüyüm dedim sustular...
Sonra ''fa''dedim... Bir hüznünmü var dediler... Evet halimden belli olmuyormu dedim... Sevdamı dediler.. Hemde en karasından dedim... Tutulma yanarsın dediler... Yanıyorum zaten dedim... Leyla mecnunda acı cektide kavuşamadı dediler... Bazen acı çekerek sevmek gerek hep mutlulukla olmaz dedim sustular...

Sonra ''la''dedim... Dur dediler... Neden dedim... O felakettir gözyaşıdıracıdır dediler... Ben felaketin en büyüğünü yaşadımgözyaşının kankırmızısını akıttımacının en derinini tattım dedim.... Değdimi yaşadıklarına dediler... Değmese yaşarmıydım dedim sustular...

Artık mutluluğa geç dediler... Nasıl dedim... Hep sessizleri kullandın acıyı gözyaşını anlattınher şarkıdaher notada biraz mutluluk vardır.

Hani nerde ''si-mi-re''dediler.... Onlar o gelince olacak dedim...
Ya o gelmesse burdan söz çıkaramazsın dediler... O zaman benimle beraber yarım kalır dedim sustular...

''Si'' bir sevdanın simgesiymiş.Gökyüzünü maviyi ve tüm açık tonları anlatırmış... Her sevda şarkısında bir ''si'' gecermiş... Sen gelki sevdanın sözlerini dinleyiprenklerin tonlarını yaşayalım...

''Mi''mutluluğun anahtarıymış.Yüzündeki tebessümü anlatırmış... Hani bazen herhangi bir şarkının sözünde gülermişsin ya o sözden ''mi''gecermiş... Sen gelki mutluluğun tebesümünü sözlerimizde gözlerimizde yaşayalım...

''Re''huzurmuşen güzel neyden çıkarmış sesi bir ferahlık verirmiş gönüllere... Aşkın sevdanın mutluluğun kendisiymiş her gönülden bir ''re'' gecermiş...

Sen gelki huzurun sevdanın mutluluğun kendisini bir ömür sevinçle yaşayalım... Eğerki gelmessen ben gibi sevdamızın notasıda sensizlikle beraber bir ömür yarım kalacaktır...Nasıl ki herşey eksik bu bedende de hep birşeyler eksik... Sözüm yarım sevdam yarım ben yarım.... Nasılki;acıdan gecmeyen şarkılar biraz eksikse... Öyleki;mutluluktan gecmeyen şarkılarda hepten eksik...

Ce: nefes alan bir ölüyüm dedim,, sustular !

Benimki umut zaten nefes alan bir ölüyüm dedim sustular...

eyvallah canım... yüreğimi acıttın...

sözler acıtıo gerçekten... snDe saol....

acıtan szler değilmidir ki kendimizi daha çok keşfetmemizi sağlayan,
sağolasın can...

Back
Yukarı