Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
tjy6.jpg

Erzincanda Doğan Ozan İlköğretim ve Üniversite Eğitimini Hollandada Tamamladı. Üniversitede Ekonomi Bölümünü Bitiren Ozan, Aynı Zamandada 5 Yabancı Dil Biliyor. 4 Yaşında Futbol Okuluna Gitmeye Başlayan Ozan, 14 Yaşından İtibaren Profesyonel Olarak Futbol Oynamaya Başladı. Hollandanın Ünlü Futbol Kulüpleri NAC Breda ve De Graafschapda Forma Giydi. Gösterdiği Başarılı Performansı İle Türkiyenin Köklü Futbol Kulüplerinden Gençlerbirliğine Transfer Oldu. Gençlerbirliği Futbol Kulübündende Futbol Oynadığı Dönemde Hollandaya Dönen Ozan Trafik Kazası Geçirerek Yeşil Sahalara Veda Etmek Zorunda Kalmıştır. Futbol Oynadığı Dönemlerde Müziklede İlgilenen Ozan, KANAL Dnin Avrupada Düzenlemiş Olduğu BENİM STARIM Yarışmasına Katılmış, Zorlu 13 Hafta Süresince Gösterdiği Başarılı Performansla Gurbetçilerimizin Yanı Sıra, Yabancılarında Dikkatini Çekerek Ciddi Şekilde Alınan SMSler Sonucunda 1. Olmuştur. Avrupanın İlk Türk Popstarı Olmanın Haklı Gururunu Yaşayan Ozan Artık Şarkılarımı Anavatanımda Söyleyeceğim Diyerek, (Turos Muzik) KomforTours Yönetim Kurulu Başkanı Sayın. Osman Çelikin Yapımcılığı Adı Altında İlk Albümü Şekerim Benimle Müzik Piyasasına İlk Adımını Atmıştır.

Ozan Albümleri
Albüm Adı: şekerim Benim

1. Altın Kafes
  2. Arkadaş
  3. Boşu Boşuna
  4. Dünyam Kurtulsun
  5. Habibi
  6. O Olmuyorsa
  7. şekerim Benim
  8. Sensiz Olmuyor
  9. Yok Demezdim
  10. Zalimsin