Özür

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Ağzımın kenarında yırtık çocuklarBütün masallar kaç yerinden çarpıtılmış....Kırmızı başlıklı kızlar bilirimBaşlığı kurt postuÇocuklarımız hala masum(!) masallarla büyüyor
Bütün yalan hikayeler bu yüzden gerçeğe dönüyorGökten üç bomba düşüyor meselaBiri sana..Biri babana...Biri de ..?-daha fazla sorma, çocuk- Bütün s...evdiklerimden özür diliyorum
Bir masal kahramanını oynadım hayatlarındaYalansız...Sadık..Ve aziz!
-size dürüst davranmaklabir komedyendimtrajedilerinizin ortasındautandınız benden...bağışlayın!
Herkes parası kadar tanrıBorcu kadar kulAşkı kadar köleSağlığı kadar duayenAcıları kadar isyankarSaçlar doğunun asaletineAyaklar batının rezaletine Ram olmuşken...Şaşırmıyorum artıkYer sofralarında büyüyenlerinLüks masalarda saadetlerinin bozulmasınaGençler kendi aralarında anlaşmışlar
Bana: çekip gitmek düşerAvcının elinden kızı kurtaran kurtlaBoylarım en derin sularıMasallarda kız kurtulur;çocuklar büyür böyleceAllah'ın emri peygamberin kavliyleHerkes birer kurt olur sevgilisineOrmancı olurum; masayı yıkarımMasa tertemiz olur! Onların hafızalarındaKalırım köyünYazık iki gencinin katiliÜlkemde bunca genç katledilirken
Tüm türk/ü/lerde suç benim üzerime kalırKimi sevsem acelesi varİhanete vakit ayıracak kadarEn iyisi onlar! Ersin muradına Ben arkalarından toplayayım yüreğimi....
-Kayıp Kentli-

Ce: Özür

güzeldi saol abla

Ben çok beğendim...:(Sende sağol ablacım

Çok güseldi ezelcim teşekkür

Okuyan gözlerin sağolsun canım :)

Back
Yukarı