Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
cfyo.jpg

Sezgin Özcimbomlu Kimdir ?

Sezgin bey Galatasaray’a olan hayranlığından dolayı soyadını değiştirdi. Önceden soyadı Kaçmaz olan Sezgin bey mahkemeye vererek soyadını Özcimbomlu olarak değiştirdi.2008 yılında 4 ay süren mahkemenin ardından Sezgin Kaçmaz olan soyadının Özcimbomlu olarak değiştiren ve tekerlekli sandalyesi ile deplasmanları bile kaçırmayan amigo Sezgin Özcimbomlu Galatasaray taraftarlarının sevgilisi olan amigo Sezgi, mezar taşıma hep Galatasaray adını yazdırmak istedim. Çünkü benim bütün her şeyim Galatasaray. Yıllarca da benim lakabım Özcimbomlu olarak geçiyordu. 6-7 yıl önce soy ismimi değiştirmeyi yani mezar taşıma Cimbom yazısını yazdırma kararı aldım. İmkanlarım olsa ilkem Cimbom olsun. Doğum tarihim 1905, ilim Galatasaray, ilkem Florya olsun isterim. Ama ben yalnızca elimden geleni yani soyadımı değiştirdim. Attığım adım Galatasaray yürüdüğüm adım Galatasaray evimin rengi Galatasaray" diye konuştu.

Sezgin, en sevdiği futbolcunun Prekazi olduğunu belirterek, "Prekazi bana sevgisini emeğini ve her şeyini verdi.

Back
Yukarı