Tayyip Erdoğanın Davos Resti

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Ce: Tayyip Erdoğanın Davos Resti

paylaşımın için sağol kankaaa

canlı canlı izleme fırsatım olduuuu

bende izledim ilk defa tayibi tuttum:D

helal olsun Tayyip'e çekti resti koydu ortaya....
Şimdiye kadar hangi başbakanımız bunu yapabilmiştir....

Başbakan Erdoğan'ın açıklaması:

"Öncelikle uluslararası alanda özgürce tartışma alanı açan Davos'a, uluslararası alanda işbirliğine katkıda bulunmak amacıyla geldim. Nitekim Davos çerçevesinde yürütülen çalışmalar kapsamında barış, istikrar yönündeki tutumumuzu da vurguladım. Bu kapsamda Ortadoğu barış süreci İsrail, Filistin, Suriye ve Lübnan konularında yürüttüğümüz temas ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunduk. Son 1 ay zarfında yaşanan insanlık trajedisi ve krizle ilgili gözlem ve değerlendirmelerimizi Davos ruhuna uygun olarak açık yürekililikle paylaştım. Konuşmamda özellikle altını çizerek barış mesajlarını ön plana çıkardım. Herhangi bir şeki,lde ne İsrail halkını, ne sayın Perez'i ne de mUsevi cemaatini hedef aldım. Aksine anti semitizmin bir insanlık suçu olduğunu ifade ettim. Tabi üsul açısından birşeyi hatırlatmam gerekir. Bugün öğlen katıldığım panel 14:30'da başlayacaktı. Azerbaycan Cynhurbaşkanı Aliyev ve ben geldik başka da kimse gelmedi. 20 dakika sonra yani 14:50'de panele başladık. Akşamki panele gelince.. Sayın Ban Ki Mon 8 dakika konuştu, ben 12 dakika konuştum, Sayın Amr Musa 12 dakikaya gelince konuşmasını kesti. Buna mukabil İsrail Cumhurbaşkanını 25 dakika, zaman zaman toplantı adabını aşacak şekilde bana yüksek sesle seslenmesine izin vererek tartışma ortamı yarattı. Uluslararası bir panelde objektif olması gereken toplantı yöneticisi bize söz hakkı vermeden paneli bitirmek istedi. Müdahale ederek söz aldığımda da görüşlerimi ifade etmeme imkan tanımadı. Ve toplantı moderatörüne karşı bir tepki ortaya koydum. Bitmek üzere olan toplantıyı da terkettim. Bunu özellikle sizlere açıklamak istedim. Çünkü burada da hedef saptırılabilir. Yumuşak başlıyım ama uysal koyun değilim. Çok teşekkür ediyorum."

hiç kimse bence gayet iyi etti

Kedi olalı fare tuttu

hehe aynen:D

Back
Yukarı