The vampire diaries vampir günlükleri replikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Elena: stefan’ın orada olacağını nerden biliyorsun?
Damon: Rüyamda gördüm… çırılçıplaktım. görsen bayılırdınn
icon_smile.gif

Damon: Ne biliyor musun? Neden seni öpmeme bu kadar şaşırdın?
Elena:Buna şaşırmadım.Benim sana karşılık vermemi düşünmene şaşırdım.
Damon:İşte şimdi incindim.�
smilies

Damon: (Stefan’la birbirlerini taklit ederken) Senin taklitini yapmak çok zor. Senin seviyene düşmek zorunda kalıyorum…
Jeremy: Biraz sessiz olur musunuz?
Jenna: Neden?Ne yapıyorsun?
Jeremy: Ödev.
Elena: Ne zamandan beri ödev yapıyorsun?
Jeremy: Bunu bitirmeliyim.Çok gerideyim ve yarın bir sınavım var, o yüzden…
Elena: Ne dersin? Uzaylı mı? …
Jenna: Bir tür robot.
Jeremy: Sizi hala duyabiliyorum!!!
Isobel: “Bunu ben istedim. Buna ihtiyacım vardı. Ve buna sonsuza dek pişman olacağım. Bu benim hatamdı. Senin değil. Bunları hatırlamayacaksın. Seni sevdiğimi, yaptıklarımızı ve nelerden vazgeçtiğimi düşününce, üzülüyorum ama artık beni düşünmene gerek yok. Böylesi daha kolay. Hoşça kal Rick.”
Damon: Ama onu korumak için kendimde olmalıyım ve o benim iyi biri olmamı istiyor bu da kendim olamayacağım anlamına geliyor…
Damon: Bir tane ister misin?
Stefan: Hayır.Sağ ol. Aç değilim. Az önce beslendim.
Damon: Bir gün ormandaki tüm hayvanların toplanıp sana karşı savaşacaklarından endişelenmiyor musun? Yani iletişim kurabildiklerine eminim.
Stefan: Yemeğinin genç bir kız değilde kan torbası olmasından çok memnun.
Damon: Şimdi ne olacak bakalım? Ölümüne kavga mı? Hadi,tehtidlerini savur. Bahsini yatır.
Stefan:Seninle kavga etmeyeceğim.
Damon: Neden?Ben olsam ederdim.
Stefan: Katherine bizi birbirimize düşürmeye çalışacak. Bunu biliyorsun değil mi?
Damon: Kardeşim,için rahat olsun. Bağımızı kimse kıramaz.
Stefan: Ona karşı bir arada kalmalıyız. Yani evet,seni ne kadar öldürmek istesem de seninle kavga etmeyeceğim.
Damon: Elena’yı öptüm!!
Stefan: Çünkü ona karşı bir şeyler hissediyorsun. Çünkü gerçekten önemsiyorsun. Ve Katherine’in gelip senin o yanını yok etmesine izin vermeyeceğim. Geçen onca zamandan sonra nihayet bir şeyler hissetmek istiyorsun. Seni bölmeyi deneyecek. Bizi bölmeyi deneyecek. Ve buna vereceğimiz cevap kim olduğumuzu tanımlayacak. Bu bizim seçimimiz. Yani hayır. Seninle kavga etmeyeceğim.
Stefan: Anna Elena’yı kaçırmış.
Damon: 600 tane sesli mesaj bırakınca anlamak pek zor olmadı
Elena: Yaptıklarından sonra hala nasıl bu kadar küstah ve kayıtsız olabiliyorsun?
Damon: Peki ya sen bir vampire küstah ve kayıtsız diyebilecek kadar aptal ve cesur olabiliyorsun?
Elena: Eğer ölmemi isteseydin ölmüş olurdum.
Damon: Evet ölmüş olurdun.
Elena: Ama ölmedim.
Damon: Henüz… .
( caroline ve stefan ormanda )
Caroline: Peki tavşanı gördüğümde ne yapacağım?
Stefan: Kovala, yakala, ye.
Caroline: Şirin savunmasız hayvanları öldürmek seri katil olmanın ilk adımı değil midir?
Stefan: Aslında sen seri katilliği atlayıp direk vampirliğe geçtin. Caroline, eğer bu konuda ciddi değilsen, bence bunu bana söylemelisin.
Caroline: Hayır, öyleyim. Bak yemin ederim ki öyleyim ama sadece günlerdir güneş yüzü görmedim. Ve herkes gölde eğleniyor ve Matt de orada. Sonunda beni sevdiğini söyledi ama onu başımdan atıp duruyorum. Ve sen de benden tavşancıkları yememi istiyorsun. Ve ben de biraz kafayı tırlatıyorum tamam mı?!
Stefan: =)=)
Caroline: Ve şimdi de bana gülüyorsun.
Damon : Benim için endişeleniyosun. Ne güzel. Ama ben iyiyim. Neden iyi olmayayım ki? Son 145 yılımı tek bir amaç uğruna heba ettim. Mezara girmeye çalıştım.Ve başardım da.Ama Katherıne orada değildi,niye üzüleyim ki? Hayatında önemli bir amacının olmaması çok güzel,şimdi istediğim herşeyi yapabilirim.
Stefan : Bende bundan korkuyorum zaten. =)
Elena: Sen çok…
Damon: Enerjik miyim ? Harika mıyım ? Karşı konulmaz mıyım ?
Elena: Dağılmışsın.
Damon: Hiçte bile..
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
biggrin.gif

(damon stefan ile alay ederken
smile.gif
)
Damon: Sevgili günlük bugün çizgili sincap bana adımı sordu. Ona Joe olduğumu söyledim. O yalan sonsuza kadar peşimi bırakmayacak.

Back
Yukarı