Tuğba Özay siyasete atılıyor

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Cezaevinden çıktıktan sonra kendine yeni yollar çizmeye başlayan Tuğba Özay, önce dizi oyunculuğunu seçti. Sırada ise siyaset var...
Kendi hayatını anlatan "Bedel" adlı bir kitabın yakında piyasaya çıkacağını söyleyen Tuğba Özay, "Yaşadığım ilişki hakkında kesinlikle konuşmak ve yazmak istemiyorum. Akın bey ile ilgili hiç konuşmak istemiyorum.

Zaten ben konuşursam, birileri evinden hiç çıkamaz. İlişkimde, karşımdaki insandan hiç çıkar düşünmedim. Çıkarsız bir ilişkiydi. Sadece duygularımı yaşadım. Akın Büyükoğlu ilişkimiz hakkında konuşmuş. Ben konuşmayı kendime yakıştırmıyorum. Bir erkek olarak onun hiç konuşmaması gerekir" dedi.

HANIMAĞA SİYASETE ATILIYOR

Cezaevi sonrası kendisine "Hanımağa" dediklerini belirten Tuğba Özay, "İleride siyasete atılmayı düşünüyorum. Bunu ciddi anlamda düşünüyorum. Çünkü, günümüzde kadın ve çocukların hakkının yendiğini düşünüyorum. Kadın ve çocukların hakkını savunmak için siyasete gireceğim" dedi.

İşi yok sanırım :D

herlde işsiz kaldı ne olucak:D ben türkiyeyi buların yönettigien inanamıyorum sonra diyorlar ekonomik kriz vs seyler:D tuba özay ne anlar siyasetten kamer gencten baskası anlamaz:D

mıllet ne yapcanı şaşırdı be :D

dokunulmazlık varya ondandır.her haltı yiyecek...

bi sen eksiktin.sende gel tamam olsun...

Back
Yukarı