Yeni yaşımız kutlu olsun ....

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Daha nice güzel senelere arkadaşlar :)

İnşallah daha nice 5 yaşlara doğum günün kutlu olsun atesclup

Acısıyla tatlısıyla koskaca 5 yıl oldu dile kolay bakıyorumda kimler geldi kimler geçti bu siteden neler yaşandı iyi kötü kimleri kazandık kimleri kaybettik. Çok olumsuzluk yaşadık halende yaşıyoruz bazı konularda ama yılmadık abdullahın teknik bilgileri ile hiç teknik sorun yaşamadık bu yüzden abdullah kardeşime çok teşekkür ediyorum. Ezel ablacım seninde yönetim kadrosunda yaptıkların ortada 5 yılını verdin sanada çok teşekkür ediyorum. Bizi bırakıp facebook sayfaları için terk eden yönetici arkadaşlarımada çok teşekkür ediyorum onlar sayesinde forumumuza daha bağlandık onların gitmesi bizi bitirmedi güçlendirdi.

Rabbimin bana verdiği imkanlar dogrultusunda ve canım kardeşim apo ve ezel abla ile birlikte daha nice uzun 5 yıllar diliyorum. Biz bitti demedikçe bizi kimse bitiremez bunuda ileteyim:)

yeni yıl daha bir güzel geçer inşallah

İnşallah melek :) Fehmi kardeşim , sağolasın :) Her ne olursa olsun ben yanınızdayım ablacım. Hepimizin emeklerine sağlık, dilerim ki birlikte daha nice güzel yaşlarını kutlarız sitemizin...Hepinizi çok seviyorum herdaim varolun :)

inşallah 10 cu senemizde apocanın çocuklarınıda görürüz:D bizbir aileyiz :)

inşallah 10 cu senemizde apocanın çocuklarınıda görürüz:D bizbir aileyiz :)
Bu mesajını daha yeni gördüm. :D 10. yılda evlenmiş olursam belki görürüz. :D Babadan oğula misali bırakacam siteyi. :p

valla ben onu bunu anlamam evlen cocuklaramı bırakırsın kapatırmısın naparsan yap seni baş göz edek artık:D

Önce sen kendini baş göz et bana Allah kerim. :D

acelem yoklo 35 kadar yolu var:D

Erken değil mi? :D

yoo ideal o:D

40'a kadar yolu var. :D

acelemiz yok:D

Back
Yukarı