21 Aralık 2012 Maya Takvimi Kıyamet Geyikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
21 Aralık’ta kıyamet koparsa Nuri Baba ve Osman Aga arkadan dolanıp dünyayı kurtarırlar.

maya takvimine göre 21 Aralık’ta kıyamet kopacakmış, diyanet takvimine göre; erkek: Cevdet, kız: Şahika”

Maya’lar demişki “Lan biz 21 aralık 2012 diyelim, ya tutarsa ?”

Bu 21 aralık söylentileri bazı insanların cahillik durumunu çok belli ediyor

O kadar sinirliyim ki 21 Aralık gelse önümde duramaz…

Adam hem 21 Aralık’ta kıyamet kopacak görürsün diyor, hemde yılbaşında ne yapıyoruz diye soruyor , cehennemde zebanilerle rakı içicez gel.

21 Aralık da yaklaşıyor, bırakın beni uyuyayım, son günlerimi bari mutlu geçireyim.

Evet evet az kaldı Fethiye’ye kar yağmak üzere.Yavaştan 21 Aralık’a inansam mı acaba ? Şirince’nin tam göbeğinde; “Ağaoğlu Mayalar 21 Aralık” yapmayı düşünüyorum.

21 aralık-kıyamet espirisinde son nokta “Mayadan korksak yoğurt yemezdik…”

Kim uyduruyor bu kıyamet saçmalıklarını. Kur’an da kıyamet Cuma günü kopacak diyor. 21 Aralık hangi güne geliyor? Cuma.. Bi dk olum noluyo..

21 aralıkta dünyanın sonu gelecek diye 21 aralıktan sonrasına hiş plan yapmıyorum …. k … eğer 22 aralık olursa çok pis boşluğa düşerim.

Herifin doğum günü 21 Aralık. 1 haftadır Manga söylüyor. ”Dünyanın sonuna doğmuşum” diye.

Mayalar 21 Aralık ta dünya batcakmış demişte yok hamurlar buna karşı çıkmışta, sarımsağı çok kaçmış tuzu az gelmişte. Bırakın bu işleri.

22 Aralık Cumartesi Günü Şirince'den Dönenler İçin Ölü Taklidi Yapalım da Bozulmasınlar :)

halen kopmadı:)

Back
Yukarı