3 Kasım 2016 Athletic Bilbao Genk Maçı İddaa Tahmini

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
UEFA Avrupa Ligi F grubu 4. hafta mücadelelerinde, 3 puan ile grubun en alt sırasında kendine yer bulan ev sahibi Athletic Bilbao, taraftarının önünde 6 puan ile grup lideri olan deplasman ekibi Genk'i ağırlıyor. Ev sahibi Athletic Bilbao evinde aldığı Rapid Wien galibiyetinden başka oynadığı 2 maçtan da puan alamadı. Sassuolo ve Genk deplasmanlarında gol bulamadan mağlup oldular ve pek keyif vermediler. Deplasman ekibi Genk ise benim bu grupta en zayıf olduğunu düşündüğüm ekipti ama iyi bir taktikle ilk 3 maçta istedikleri puanları almayı başardılar. Tabii halen daha bu gruptan çıkamama durumları var ki bu olasılık çok da düşük değil. Bu deplasmanda kaybetmeyip en azından 1 rakibini elemek isteyen Genk'in, işi pek kolay görünmüyor. Ev sahibi Athletic Bilbao Avrupa Ligi'ni önemsiyor ve özellikle evinde oynadığı maçlarda çok üst düzey performanslar sergileyebiliyor. Ofansif anlamda hiç zorlanacaklarını sanmıyorum ama 2.3 gol ortalamasıyla oynayan deplasman ekibi Genk'in de gol bulmasını bekliyorum. Yüksek tempolu, keyifli ve en az 3 gollü bir maç izleriz.

Tahmin 2.5Ü Oran 1.45

Back
Yukarı