melek

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Hayatımı yazsam orman olurdu

Neden derslerinizi okulunuzun ötüt odasında çalışmıyorsunuz. Ne demişler ders en iyi derste emilir

Biz zaten Erman’la haberler, belgeseller, kültür sanat programları, Ali Krçalın siyaset merdanesi dışında hiçbir program açmıyoruz

Biz okadan mikemmel bi çiftiz ki bize benzemeye çalışıyorlar bizi taklit ediyorlar yani bir nevi hırkızlık yapıyorlar. Ama başarılı olabiliyorlarmı hayır.

İnsanları mantık dergecimizden geçirmeden güvenlik duvarımızdan aşırtmıyoruz. Hatta lafım bile var güvendiğim dağları karlar yardı.

Ne demiş atalarımız temizlik irandan gelir.

İstemek başarmanın karısıdır

Adale mülkün temelidir

Ağaç yaşken emilir

Erkeğin midesine giden yol kalbinin yakınından geçer

Yalancının mumu yansıyana kadar yanar

Moda, insanın üstüne yapışanı giymesidir

Piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu dibe fırlattı

En bozuk saat bile günde iki kez yanılabilir

Söz sükütse gümüş altındır

Erman ben sana aykut testinden 1500 puan aldığımı söylememişmiydim.

Santranç benim ata sporumdur.Eskprosseyi biz pişirmeyzecez heralde makina pişirecek haa.

Çocukların ödevlerine yardım ettim lavaboları bi güzel ovcaladım.biz çünkü çocuklarımızla ebeveyn deilde arkadaş gibiyiz.

Dünyanın en son moda trenlerini benim kadar takip edemiyomuşssun.senin şu sefil ve bakımsız halin benim içimi bürkültüyor.ay mikemmel ev hanımı portfolyosu.seval tut elimi içinde bulunduğun duygusal ve ruhsal burhandan çıkarayım benim kardeşim hakkında bu şekil rencide edici zincirleme sıfat tantanaları kullanmanıza izin veremem.

Lütfünün keş anlamlısı.

Dürüstlük bizim hayatta birinci prensliğimizdir.

Hollandanın başkenti paristen canlı yayınlanan defileleride takip etmiyo olablirsin.

ee ne demişler istemek başarmanın karısıdır.

Yemekler zaman hışımına uğramasın

Biz de Boğaziçi’nde okurken “boyfirenkimiz” vardı

Üzüm üzüme baka baka kamaşır

İki kişinin bindiği tır değildir

Aşkın kaşı yoktur

Aşkı bulmak zor değildir onu koruklamaktır

Galiba Şah Mart oldu

Kulplu beygir dalında pek çok madalya ve ödüllüm vardır

Uzun lafın sopası

Her koyun kendi bacanağıylan basılır

Hayat gömme dolap gibidir inişleri ve çıkışları vardır

Biz yalanıda yalan söleyenide sevmeyiz hatta erman lafı bile var demi yalancının mumu yansıyana kadar yanar.

Demek efecanda benim gibi matematik aritmetik logoritma goronometri gibi konular arasında uzman bir zekaya sahip.

Ben çok küçük yaşta atcılık ve birincilik sporlarına gönül verdim özellikle kulplu beygir dalında pek çok kupa ve madalyonum vardır.

Erman çok düşünceli çok yardım sever çok misafirparkır biridir çok gerçekten.

Komşu Komşunun Gülüne Muhtaçtır

Biz temizliğe ve hijyene çok önem bir aile olarak asla sokak ayakkabılarıylan evde salınmıyoruz sokaktan eve geldiğimiz zaman el ve ayaklarmızı bi güzel dezenfektan sabunuyla bi güzel çitiliyoruz ardından ezelfektan cölelerizlen ofcalıyoruz çünki çevremizde toplumuzda asensörlerde raylı raysız bütün taşıma araçlarında avn adındaki alışveriş merkeszlerindeki yürüşen merdivenlerinde gözle görülmeyen ve özgürce gezen sadece kedi ve köpeklerin duyabilecekleri sesler çıkartan onlarca milyarlarca kanyonlarca bakteri vürüs mikrop ve terliksi hayvan var.

Ben gençken bundan 3-4 veya 5 sene önce kendi kendime bi aykut testi yaptımıştım kendime o zaman gerçekten üst sınırım bi alt gıdımında çıkmıştı benim puanım o en üst sınırdada bak ünlü ressam albert amştayn duruyor.

Matematik profesörü pascal noman bunlar varmıştın.

Madem içeri girerken ayakkabılarınızı çıkarmak istemiyosunuz o zaman ayakkabılarınızın üzerine o mavi laylonlardan geçirtirsiniz.erman hastanelerde hani zorla giydiriyolar ya neydi onların adı hadi o mavi laylonları baboşş heleki 20. mirenyuma girdiğimiz şu günlerde bigi bizim en değerli hazinemizdir .

Bak mesela yaprak döner o nerden gelir bilirmisin hani kitabın sayfalarınada yaprak deriz ya o yaprakları okurken emeriz ya bilgileri aynen dönerdeki yaprağıda pideye emdiriyoruz yağsını nasıl öle lezzetli oluyo aynen benim gibi buralardan gelir bunları biliyomuydun hiç bilmiyodun yook nerde sevalım nerden bilsin tek tek tek tek.

Temizlik İran’dan gelir

Ağaç yaşken emilir

Hayatımı yazsam orman olur

Erkeğin midesine giden yol kalbinin yakınından geçer

Yalancının mumu yansıyana kadar yanar

Komşu komşunun gülüne muhtaçtır

Moda, insanın üstüne yapışanı giymesidir

Piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu dibe fırlattı

En bozuk saat bile günde iki kez yanılabilir

Kitabı en iyi şekilde emmeliyiz

Kitap insanın en iyi tostudur

Söz sükütse gümüş altındır

Az önce gıravata kravat dedin de ay ben bu yanlış söylemlere çok gülüyorum ya

Oğlum Dede Efendi mi o? Gerçekten ne kadan da efendiymiş

Ekspresko sıcak içilir lütfen

Ben lisedeyken Aykut Testi yaptırmıştım. Benim ki üstün bi alt sınırı çıkmıştı benim hemen üstümdekiler, Ünlü ressam Albert Einstein ile Ünlü Bilim Adamı Pascal Numan mış

Sana tebrik koyuyorum Erman

Mikro Dalgalı Fırın

Biz gayet misafirparkır bi aileyiz

Ekspressolarımızı koltuklarımıza yayılıp televizyon karşısında höpürdetelim

ADB doları aldı başını gidiyo

Yemekler zaman hışımına uğramasın

Biz de Boğaziçi’nde okurken “boyfirenkimiz” vardı

Üzüm üzüme baka baka kamaşır

İki kişinin bindiği tır değildir

Aşkın kaşı yoktur

Aşkı bulmak zor değildir onu koruklamaktır

Santranç benim ata sporumdur