Açık Öğretim Lisesi 2010 – 2011 1.Dönem Kayıt Kılavuzu

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
akretim1991485.jpg

1. Açık Öğretim Lisesi 2010 – 2011 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Yeni Kayıt Başvuru Tarihleri: 16 Ağustos – 17 Eylül 2010
  2. Açık Öğretim Lisesi 2010 – 2011 Eğitim Öğretim yılı I. Dönem Mazeretli Yeni Kayıt Başvuru Tarihleri: 20 Eylül – 24 Eylül 2010
Başvuru Yeri: İl ve İlçelerde Bulunan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlükleri.

1. Yeni Kayıt Katılım Bedeli: Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt yaptıracak öğrenci adayı Yeni kayıt katılım bedeli olarak;
40.00TL.’yi Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya Halk Bankasının herhangi bir şubesine T.C. Kimlik numaralarını bildirerek Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü hesabına yatıracak.
5.00TL’yi ise kaydını yaptıracağı halk eğitimi merkezi müdürlüğünün okul aile birliğinin vereceği banka hesap numarasına veya halk eğitimi merkezi müdürlüğü okul aile birliğinin makbuzu karşılığında halk eğitimi merkezi müdürlüğüne teslim edecektir.
ekranalntsd.jpg

* Mazereti nedeniyle normal kayıt döneminde kaydını yaptıramayan öğrencililerin kayıtları alınacaktır. Mazeretler Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine beyan edilecektir.
**Yapılacak olan III. Dönem sınavına Açık Öğretim Lisesine kayıtlı III. Dönem sınav tarihi ilk günü itibariyle onyedi yaşını doldurmuş, onsekizden gün almış (22 Temmuz 1994 ve daha önceki doğumlu) donuk ve aktif öğrencilerimiz III. Dönem kayıt yenilemeleri yaptırmaları halinde katılacaktır.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2010 – 2011 ÖĞRETİM YILI I. DÖNEM YENİ KAYIT BAŞVURU KILAVUZU.
Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt olacaklar (ilk defa kayıt), öğrencilik durumu SİLİK olan öğrencilerimiz ve okulumuzdan tasdikname ile ayrılmış fakat tekrar kayıt olacaklar için hazırlanan başvuru kılavuzu için aşağıdaki bağlantıları(link) tıklayınız.
doc.gif
(DOC)2010-2011 Yeni Kayıt Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.
pdf.gif
(PDF)2010-2011 Yeni Kayıt Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

Back
Yukarı