Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet Geyikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
samete sor geyikleri

Borussia Mönchengladbach maçı öncesi Alex krizi için kamera karşısına geçen Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Samet Güzel'i yanına almış ve sürekli "Doğru mu Samet" diye, Samet'i zor durumda bıramıştı. İşte o gün bugündür internet aleminde Samet Güzel ile ilgili bir ton geyik dönüyor.

Twitter'dan bazı seçmece Samet Güzel Geyikleri;

@acimasiztweet : Adını Feriha Koydum! Doğru mu Samet?
@cuneytozdemir : Bülent Ersoy komşularını kapıdan nasıl kovduğunu anlatıyor... 'Anlat Samet yalan mı!'
@SpecialBrick : Aziz Başkan soruyor: Yok şike yapmışım, Alex'i küstürmüşüm, taraftarı kırmışım ne yani bu iddialar doğru mu? Sakın sen cevap verme Samet !
@ORGYNERAL : -DOĞRU MU SAMET? -Doğru. (Paranın gücünü izlediniz, teşekkürler)
@populeradam : +Doğvu mu Samet? -Doğru başkanım.
@AhmetChz : Ateistler siz dinlenin, bundan sonra Samet soruları yanıtlayacak. #sametesoruyorum
@BeyniKucuk : Nikah şahidimiz Fb tercümanı Samet olacak, riski sevmem.
@FerdiCarrefour : Bugün sınavda "risk nedir?" sorusuna, "doğru mu Samet?" deyu cevap yazdım, 100 vermiş hoca.. tarihin akışı değişti resmen.
@MalTweetler : Alex'in ayrılmasının ardından tek Brezilyalı'sı kalan Fenerbahçe'de tercüman Samet, takımdan ayrı İngilizce ve Fransızca çalıştı.
@hetenketenabi : heten abi söyler nefreti terk et / kalbini yumuşat etme hakaret / böyle yapar isen gelir bereket / ben de bunu dedim öyle değil mi samet.
@acimasiztweet : Google "bunu mu demek istediniz?" hizmetini sonlandırarak Samet ile anlaştığını borsaya bildirdi.
@littleiv3 : 'Ateistler bunu da açıklasın' OUT 'Doğru mu Samet' IN

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Borussia Mönchengladbach ile deplasmanda oynayacağı maç için Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan hareketinden önce gazetecilere yaptığı açıklamalar sırasında, tercuman Samet Güzel ile arasındaki diyalog sosyal medyada fenomen haline geldi.

Bu kez de twitter'da ünlü arama motoru GOOGLE'a alternatif geliştirildi.
ekranalntsgj.jpg

'Samet' adına açılan arama motoru görenleri güldürdü.

Sarı lacivert renklerin de kullanıldığı 'Samet' arama motorunun altında "Samet'e sor" ve "Öyle değil mi Samet" seçenekleri bulunuyor
.

paylaşım için teşekkürler

DOĞRUMU SAMET :) :)

Back
Yukarı