Cübbeli Ahmet Hocadan komik sözler

himen

Tanınmış Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Cübbeli Ahmet Hoca'nın TV Ekranlarında Söylediği sözler

1. "Dayanamıyorum İlla Gıybet Yapacam Diyorsan Ananı Babanı Gıybet Et de Bari Sevaplar Yabancıya Gitmesin."
2. "Hayvan Kesen Dini Aklım Almıyor Diyor. E, Yediğin Etler Babanın Tarlasında mı Yetişiyor?"
3. "Her Secdeye Bir Köşk Her Köşkün 60 Bin Kapısı Var -Ee Hoca Ne Yapcaz Bu Kadar Köşkü? Fazla Gelirse Bana Verirsiniz"
4. "Ateşli Hatun İstiyorsanız Cehenneme Gidin "
5. "Mandalara İsraf Olmuyor da Bana mı İsraf Oluyor" (Yüzme Havuzu Yaptırmak İsraftır Diyen Bir Hocaya Cevabı)
6. "Ya Adama Diyorum ki Neden Namaz Kılmıyorsun? Diyor ki; Daha Düşünmüyorum. Anaaa! Sanki Adama Evlenme Teklifi Ettik"
7. "Ne Kadar Çok Salavat O Kadar Çok Huri"
8. "Orucu Uykuda Geçiren, Sevabını Rüyasında Alır"
9. "Cennete Gitmek Bedava, Asıl Cehenneme Gitmek Parayla Yahu! Kumar Oynasan Para Lazım, İçki İçmek İstesen Para Lazım, Zinaya Para Lazım; Namaz İçin Senden Para İsteyen mi Var?"
10. "Teknoloji O Kadar Gelişti ki Adam Her Şeyin Yolunu Buluyor. Caminin Yolunu Bulamıyor"
11. "Bana; Arkandayız Hocam, Arkandayız Hocam, Diyorlar. Eee Mübarek, Biri de Önümüze Siper Olsun Ya"
12. "Adam Tutturdu Sen Mehdi misin Diye? Ya Benden Mehdi Olur mu? Şekerim Tavan, Her Yerim Dökülüyor. Benden Mehdi Olursa, Vay Ümmetin Haline"
13. "Aşure de Yemeseniz, Hicri Yılbaşı'ndan Haberiniz Olamayacak"
14. "Sürekli Yüzüne Salatalık Maskesi Yapan Kadın. Sabah Namazını Kılmadığın İçin Alamadığın Nuru Hıyardan Alamazsın"
15. "Gençken İşim Var, Yaşlanınca Çişim Var"

Back
Yukarı