Explorer kullanmayı bırakın

aziM

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Explorer kullanmayı bırakın

Internet güvenliği uzmanları, Microsoft açığı kapatıncaya kadar Explorer yerine alternatif tarayıcıların kullanılmasını önerdi
Dünyanın en yaygın biçimde kullanılan Internet Explorer web tarayıcısında belirlenen bir güvenlik açığı sebebi ile kullanıcılar Internet Explorer yerine alternatif web tarayıcıları kullanmaları konusunda uyarıldı.

Microsoft'un Internet Explorer web tarayıcısında sık sık ortaya çıkan güvenlik açıklarına bir yenisi daha eklendi. Güvenlik uzmanları bu açığın çok ciddi açıklara yol açabileceğini belirtirken, kötü amaçlı kişilerin bu açığı kullanarak kişilerin kişisel bilgilerini, kimlik bilgilerini ve şifrelerini çalabileceklerini dile getirdi.

Microsoft yetkilileri konu üzerinde çalıştıklarını ve en kısa sürede bir acil güvenlik yamasını yayınlayacaklarını belirtirlerken açığın en çok Internet Explorer 7 sürümü web tarayıcısını kullananları etkileyeceği belirtildi.

Güvenlik uzmanları ise Microoft'un açığı kapatacak yamalar ortaya çıkıncaya kadar kullanıcıları Internet Explorer yerine alternatif tarayıcıları kullanmaları konusunda uyardı

Alternatif Tarayıcılar

Google Chrome

Mozilla Firefox 3

Opera Mini

Safari

Cevap: Explorer kullanmayı bırakın

Forever Mozilla Firefox :D

babacan ben explorer kullanıyorum da,mozillaya geçem diyorum ne dersin...?

Güzel olur valla ben kullanıyorum memnunum.

eywallah
yükleyeyim

bende kullanıyorum memnunum expleor igrenclesti:D

Back
Yukarı