Fenerbahçe'de tehlikeli kapışma !

aziM

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Fenerbahçe'de tehlikeli kapışma !

Fenerbahçe'de sezon sonu tehlikeleri çalmaya başladı...

Brezilyalı yıldızı takımda istemediğini Başkan Aziz Yıldırım'a ileten ve yeni bir 10 numara isteyen Teknik Direktör Luis Aragones'in talebi sonrası hala Alex'le görüşmeyen ve kendisine kaçamak cevaplar veren Sarı-Lacivertli yöneticilere Sambacı rest çekti.

İspanyol teknik adamın ilk yarıdaki performansı nedeniyle, "Benim sistemime uygun biri değil. Duran değil, koşan, mücadele eden çok daha iyi bir orta saha oyuncusuna ihtiyacım var" demesi üzerine, Alex de yönetime bir mesaj göndererek ayrılabileceğini açıkladı.

DÖRT TANE TEKLİF ALDIM

Aragones'in yönetimi etkilemesini ve yeni sözleşme görüşmelerinde bu havayı sezmesini Brezilyalı yıldız şöyle açıkladı:

“F.Bahçe'yi anlayamıyorum. 4 yıldır bu takımın futbolcusuyum ve sadece 4 kez sakatlandım. Saha içindeki çalışmam her zaman iyiydi. Herkese saygı duyuyorum herkesten de saygı bekliyorum. Ama şu ana kadar kulüple yaptığımız görüşmeler sonrası bende şüpheler uyandı ve bundan da çok rahatsız oldum. Bunca zamandır F.Bahçe forması giymiş ve kulüp için elimden geleni yapmaya çalışmış olmama rağmen hala şüpheleri gideremedim. Şimdiye kadar 4 teklif aldım. Hepsi de iyi kulüpler. En fazla verimli olabileceğim ve değerimin bilineceği yerde oynamak isterim.”

SAMBACI İSYANI

Ligin 2. yarısında şampiyonluk mücadelesi verecek olan F.Bahçe'de hoca ve takım kaptanının bu karşılıklı restleşmesi herkesi endişelendirdi. Yeni sözleşme yapılmayacak bir Alex'in 2. yarıda ne kadar verimli olacağı konuşulurken, takımın da bundan olumsuz etikileneceği belirtiliyor. Alex'in yanı sıra Carlos'un da Aragones yüzünden ayrılacak olması sözleşmesi bitecek olan Deivid'in de perforsansını etkilecek. Deivid de vatandaşlarının yanında yer alıp Aragones'e tavır alabilir.

interaktifhaber

Back
Yukarı