1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Fenerbahçe’den biblo açılımı

Konusu 'Fenerbahçe' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 22 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.247
  Beğenilen Mesajları:
  2.145
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  [​IMG]


  Fenerbahçe Spor Kulübü ürünlerinin satıldığı Fenerium, Starelya 3D ile yapmış olduğu lisans anlaşmasıyla sarı lacivertli futbolcuların 3D biblolarını ürettirmeye başladı.

  Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada konuyla ilgili şöyle denildi: “Enerjisini taraftarından alan Fenerbahçe Spor Kulübü, ilham kaynaklarına bir yenisini daha ekledi.

  Kurumsallaşmada ve yenilikte kendilerini öncü kulüp olarak konumlandıran Fenerbahçe Spor Kulübü iştiraki Fenerium, Starelya 3D ile yapmış olduğu lisans anlaşmasıyla ‘’Üç Boyutlu 3D Fotografik Görüntüleme’’ tekniği kullanarak Fenerbahçeli futbolcuların 3D biblolarını ürettirmeye başladı. Kullanılan teknik ile Fenerbahçe’nin ilk ve tek ‘’3D Sporcu Lisanslı Figürü’’ üreticisi olan Starelya, yüzde yüz Türk teknolojisi kullanıyor. Fenerbahçe’nin bu hamlesinin ‘’Digital Teknoloji’’ dünyasında olduğu kadar Fenerbahçe taraftarından da ses getirmesi bekleniyor.

  DÜNYA’DA BİR İLK; KİŞİYE ÖZEL BİBLOLAR DA YOLDA

  Dünyada ilk defa bir spor kulübünün taraftarlarına armağan ettiği bu proje ile, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Maraton Fenerium mağazası içinde kurulacak ‘’ULTRACLEAR 3D’’ teknolojisiyle geliştirilmiş olan kabinlerde Fenerbahçe taraftarları formalarıyla çekileceği görüntüler üç boyutlu 3D figürlere dönüştürülecek.

  Yirmibirinci yüzyılın modern fotoğraf teknolojisi Fenerbahçe taraftarı ile Maraton Fenerium da buluşacak. Bu sayede tüm Fenerbahçeliler yaşam alanlarını yeniden dizayn edebilecek, sevdiklerine özel olduğunu hissettirebilecek.

  TARAFTAR POSTERLERİ KALDIRIYOR, BİBLOLARI DİKİYOR

  Artık Fenerbahçe taraftarları odasındaki futbolcu posterlerini kaldırıp, yerlerine üç boyutlu 3D biblolarını konumlandırabilecekler. Taraftar sevdiği futbolcunun üç boyutlu 3Dbiblosunu temin edebilecek, hatta özel futbolcu koleksiyonu yapmak isteyen taraftar için büyük boy ‘’Limited Edition ‘’ figürlerde üretilmeye başlanacak.

  Nasıl yapılıyor?

  • 3D Stüdyoda 100 adet yüksek çözünürlüklü kamera ile, eş zamanlı olarak ve bir saniyeden daha kısa bir süre içinde fotoğraf çekimi gerçekleştiriliyor.

  • Geliştirmiş lisanslı teknolojiyle Ultraclear3D ile elde edilen görüntünüzün 3 Boyutlu bir heykele dönüşmesi sağlanıyor.

  • Ölümsüzleştirdiğiniz ‘o an’ ın sembolü olan ” 3 Boyutlu Portreniz “, baskı sonrası detaylı bir el işçiliği ile sanatçılar tarafından işlendikten sonra size veya sevdiklerinize teslim ediliyor.”


  AMKSPOR
   

Sayfayı Paylaş