İngilteredeki bir çiftin birbirlerine biraktigi mektup..

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Sevgili esime,

7 senelik evliligimizde sana iyi bir es olmaya çalistim ve zannedersem de oldum, ama
hiçbir zaman senden bunun karsiligini görmedim. Hele su son iki hafta benim için bir
cehennemden farksizdi. Bugün Patronun beni arayip senin bugün isten ayrildigini
söylediginde bu artik bardagi tasiran son damla olmustu. Geçen hafta eve geldiginde,
ne saçlarimdaki degisikligin ne de senin en sevdigin yemegi pisirdigimin farkina
bile varmadin, hatta senin için kendime yeni aldigim geceligi bile giydigimi
farketmedin. Ama sen ne yaptin? Eve geldin, iki dakika içinde yemegi mideye
indirdin, televizyonda maç seyrettin ve gidip yattin. Artik ne bana beni sevdigini
söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir sey yapmiyorsun. Sen ya beni
aldatiyorsun ya da beni artik eskisi gibi sevmiyorsun. iste bu yüzden artik seni
TERKEDIYORUM.

NOT: Lütfen beni aramaya kalkma, ERKEK KARDESINLE beraberim ve sana hayatinda
mutluluklar dilerim.!!!!

Sevgili eski Karima,

inan yazdigin bu mektuptan baska, hiç ama hiçbir sey beni bu kadar sevindirmezdi.
Evet dogru, 7 yildir evliydik, ama iyi bir es olmak disinda, bana her seyi yaptin.
Tamam çok fazla Spor programlari seyrediyordum, çünkü senin dirdirlarini ancak bu
sekilde biraz olsun duymamazliktan geliyordum, ama bu bile fayda etmiyordu. Tabiki
geçen hafta saçlarini neredeyse tamamen kestirip tam bir erkege benzediginin farkina
varmistim! Tam "ayni Erkege benzemissin diyecektim ki, aklima annemin bir sözü
geldi; "EGER AGZINI GÜZEL BIR SÖZ SÖYLEMEK IÇIN AÇMIYACAKSAN, HIÇ AÇMA" "senin en
sevdigin yemegi yaptim" derken galiba sen beni Kardesimle karistirmistin, çünkü o
yaptigin yemek benim hiç sevmedigim bir yemekti!! Ben yatmaya giderken üzerinde yeni
ve çok seksi bir gecelik vardi tamam, ama üzerinde hala Etiketi duruyordu, ve
insallah bu bir tesadüftür ama, geceligin fiyati 49.99'du ve o gün kardesim benden
tam 50 £ borç almisti? Ama biliyor musun bütün bunlara ragmen ben seni hep
sevmistim, ve herseyin bir gün güzel olucagini, degisicegini ve mutlu olucagimizi
umuyordum. isten ayrilmamin sebebine gelince, o gün Lotto'da tam 10 Milyon Euro
kazandigimi ögrenmistim, hemen Patrona çikip istifami verdim ve ikimiz için
Jamayka'ya iki bilet aldim, ama eve geldigimde sen bir mektup birakip gitmistin.
Belki de bu olaylarin böyle gelismesinin bir sebebi vardi ve böyle olmasi
gerekiyordu. Dilerim seçtigin ve her zaman hayalini kurdugun bu hayatta mutlu
olursun.
Avukatimin dedigine göre "biraktigin bu mektuptan sonra, benden hiç bir Nafaka talep
etmeye hakkin yokmus!!! Nerdeysen orda kal!!!

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama, adi Carl olan kardesim biir zamanlar Carla idi...

Back
Yukarı