İnternetteki Galatasaray ve Fenerbahçe Derbi Geyikleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
fft16mm13872486378837.jpg

Klasik bir anadolu takımından farkımız yok. Yönetim olarak amatör takımdan bile daha kötüyüz. Maçın Cuma oynanmasına pek şaşırmadım. Polat, Cuma olmasını kendisi istemiştir. Yazıklar olsun sizin gibi yönetime.
Koca F.Bahçe camiası için program mı değiştirecekler. G.Saray’ı harca gitsin. Nasıl olsa sahipsiz bir kulüp. Polat zaten ses etmez, Aziz kankasına ayıp olur… Aralarını açmayalım.
Şampiyon olamadığımız yıllarda genelde düşmeye oynayan takımlardan dert yanardık. Bu sene bu fobimizi atlattık o yüzden sorun yok. İyi bir oyunla gelen galibiyet Bursa maçı öncesi moral olur.
Lehimizde gelişen bir şey var mı bu sene, yeni stadımızı bir kenara koyacak olursak? Furbolcular, yönetim, teknik kadro, taraftar, hakemler, federasyon, medya, falan filan… Liste uzar. Sabır da kalmadı. Umursamaz bir hava hakim.
Yazıklar olsun diyorum. Sustukça üzerimize geliyorlar. Bizi çıldırtan işte bu sayın Adnan Polat… Sportif başarı filan hikaye. Sizin o takımdan gelen her şeye boyun eğmenizdir. Açıklayın o zaman bürokrasi nedir, kimdir? Bu taraftarın G.Saray düşmanlarını bilme hakkı vardır.
Horoz kadar eli olanın, harman kadar yeri olur.
Hakeme de dikkat %99 Fırat Aydınus olur.
3′ten aşağı atarsak yenilmiş sayıyorum.
Derbiye bu kadar umut bağlanması iyi değil. Sezonun acısının bu maçtan çıkmasını bekliyoruz ama zor.
Beklentiler büyük ama takım, teknik heyet ve yönetimin kapasitesi sınırlı. Yönetimde zaten kapasitesi diye bir şey yok.
Taksim’e ilk giden Galatasaraylı’ya Sabri forması hediye…
Fark arayan Fener gol atamadı ama 3,5 attı…
Maçın apaçisi seçilse Colin Kazım seçilirdi herhalde.
Beraberlikle Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası alma ihtimalini aklıma getiren maçtır bir de. Bu oldu, diğeri de olur mu dersiniz?
Galatasaray sarı-lacili bir takımdan 4 yeme istihkakını geçen hafta doldurduğu için bu maçta Fenerden gol yememiştir
Fenerbahçe taraftarının kendi mabetlerinde yenilmemek için tanrıya buram buram yalvardığı maç olmuştur.
“7 atıcaz”, “üç sonuç var 3-0, 4-0, 5-0 muhuhua”, “varımı yoğumu fener’e yatırdım”, “niang ilk gol ha ha ha” diyenlerin parasını yarın çatırr çatır yememi sağlayacak maç.
Maçtan sonra Cimbomluların Saracoğlu’nda sevinç turu atmalarını bekledim geçen senelerde yaptıkları gibi
smile.png
))… Neyse bu beraberlik galibiyet gibi 10 sene daha onlara yeter!
Beraberlik ya da galibiyet sevindiremezdi beni, devre arasında gördüğüm dua eden Fenerbahçe taraftarının sevindirdiği kadar.
50 bin Fenerbahçe taraftarının anonsçuya düşme hezimeti paha biçilemez.

Ce: İnternetteki Galatasaray ve Fenerbahçe Derbi Geyikleri

Güzeldii...:D Teşekkürler ablacım

ben tşk ederim ablacım

Allah cezanızı verecek. :D

:D

Back
Yukarı