Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
"Eşşoğlueşşek hi hi :)" (Kemal Sunal)

bu paraya şey bile çekilmez. -Niyet:))

Şaban bey,benim için arkadaşlarınızı satar mısınız? -senin için babamı bile satarım

aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdigim tatlı kazandibidir.
zaten bütün kızlar aşık olurlar bana o garıbımde kapılmıs havama..:)

Biz bu Hayatta 2 şeyden çekiyoruz biri Mahmut hoca diyeri Trabzonspor :)

+Şakiir beni nasıl buluyorsun? -kolaaay, merdivenleri çıkıyorum,3. kat sol daire

-polis abi hüsniyeyi gördünmü? -yo görmedim,napıcaksın? -hiç asılıyodum da biraz :)

sanırım mahmut hocada bizle beraber okuldan kaçmış ıhıhıhı :)
Adın ne:Hazreti Şaban Kaç yaşındasın:1453 Romayı kim yaktı:Anam

-belediyeci bozdu o kızı. +yoo ben kızda hiç bi bozukluk görmedim.

isminiz ne? – şaban. + ay ne değişik isim. – yoo doğduğumdan beri aynı, hiç değiştirmedim. Hi hi :)
"Ben sevda kuşuyam." (Kemal Sunal)
Tünel mahmut hocanın odasına cıkar... domdom:şaban mahmut hoca Şaban: evet mahmut hoca,sende mi kaçtın mahmut hoca?

Leyla sev beni, sokma müşgüle, seninle kaşık atalım iki tabak keşküle.

eee onlara 300, bana neden 100 kayme? +elemen : çünkü onlar sendikalı. - ben de harranlıyam
ula nolii? -bu suyun esansı eskik ağam, itibarına gölge düşii. +ula dur puşt oğlu seni!

Kadırgalı:"Ben adamın gazhanesinden girer, şişhanesinden çıkarım".Şaban: "Ben Karaköy'den girer Eminönün'den çıkarım"
Müfettiş:Hocam bu çocuk biraz gerizekalı ineğe benziyor .Hoca:Laf aramızda arkadaşları da ona inek diyor :D

nerede calısıyosunuz ?- degişk,serbest, bilhassa Koç'un yanında.- Vehbi Koç mu ? - Şen Dana Aile Kasabı Hayri Koç

Aman kaçalım hocam Bekçi Hurşidin eline lüverver vermişler yakalarsa sizide vurur bizide vurur:))
-Sende bu surat varken evde değil, odada bile kalırsın.

Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Filmleri hâlâ güldürüyor...

paylaşım için teşekkürler

allah rahmet eylesin

Back
Yukarı