Kesik Bacak Cinayetinde Korkunç İtiraflar!

hürrem sultan

Demirbaşlardan
570408_detay.jpg

Bursa'da 25 yaşındaki sevgilisi Sevgi Taşkın'ı öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan lokantacı Bülent K.'nın ifadesi tüyler ürpertti.
Yanında çalışan sevgilisini, işten ayrılacağını söylediği için tartıştıktan sonra öldürdüğünü belirten Bülent K, "5-6 bıçak sapladım, hareketsiz yere düştü. Gidip yattım. Sabah kalkınca halıyla birlikte cesedi banyoya sürükledim. Bıçakla 5 parçaya ayırdım. Parçaları da poşetlere koyup, kentin değişik bölgelerinde çöp kutularına attım" dedi. Zanlı, olay sırasında evde kimse olmadığını ve yardım almadığını öne sürdü.
Öldürülen kadının ablası ise, "Sevgi, babasının kendisini taciz ettiğini söyleyince Bülent onu feci şekilde dövmüştü. Şikayetçi olmuştuk. Bülent, 25 Temmuz'daki Sevgi'nin kızının doğumgünü için aradı. 25 Temmuz'da irtibatımız kesildi. 3-4 gün sonra , yani kesik bacakların bulunduğu dönemde hep kapalı olan kardeşimin telefonundan bana 'Bülent ile ayrıldım. Erdek'e gidiyorum, biraz gezeceğim' mesajı geldi. Kardeşimi sormak için aradığım Bülent'in annesi ise 'Çöp konteynırında bulunan bacaklar gibi olursun' diyerek beni tehdit etti'' dedi. Acılı anne, "Kızımın diğer parçalarını istiyorum" diye gözyaşı döktü. Cinayetin, Münevver Karabulut cinayetiyle benzerlikleri ise dikkat çekti.

DUVARDA KAN İZLERİ
Bursa'da 29 Temmuz'da Konak Mahallesi Konak Caddesi üzerindeki çöp konteynırında iki kesik kadın bacağı bulundu. Polis, kent genelinde kayıp başvurusu bulunan yaklaşık 20 kadının yakınlarından DNA örneği aldı. Ancak sonuç alınamadı. Polis soruşturmasını yürütürken, kesik bacakların bulunmasından 8 gün sonra Sevim Taşkın, polise başvurup kız kardeşi üç çocuk annesi Sevgi Taşkın'ın (25) kayıp olduğunu ve lokantacılık yapan bir kişi ile yaşadığını, bu kişinin kardeşini öldürmüş olabileceğini söyledi.
Aileden alınan örneklerle kesik bacakların Sevgi Taşkın'a ait olduğu belirlendi. Polis, abla Taşkın'ın kimlik bilgilerini verdiği Bülent K. (31), babası ve erkek kardeşini bir süre takip ettikten sonra yaşadıkları Beşevler Mahallesi Güneş Sitesi'ndeki evde gözaltına aldı. Eve olay yeri inceleme şubesi ile birlikte giren Asayiş Şubesi ekipleri, kayıp Sevgi Taşkın'a ait özel eşyalar ile duvarlarda silindiği belirlenen kan izlerine rastladı. Evde kadına ait başka vücut parçası bulunamadı.

"ÖLDÜRDÜM, UYUDUM, UYANDIM, CESEDİ PARÇALAYIP ÇÖPE ATTIM"
Emniyetteki sorgusunda cinayeti itiraf eden Bülent K., olay günü aynı zamanda yanında çalışan Sevgi Taşkın ile, artık işyerinde çalışmayacağını söylemesi üzerine tartıştıklarını, bu sırada genç kadını bıçakladığını söyledi. Bülent K.'nın ifadesinde, "Evdeydik. Çalışma meselesinden kavga ettik. Bu sırada 5-6 bıçak sapladım. Hareketsiz yere düştü. Ben de gidip yattım. Sabah kalkınca, halıyla birlikte cesedi banyoya sürükledim. Burada bıçakla 5 parçaya ayırdım. Parçaları da poşetlere koyup, kentin değişik bölgelerinde çöp kutularına attım. Bu olayda kimse bana yardımcı olmadı, bu sırada evde kimse yoktu" dediği öğrenildi. Zanlının, genç kadını bıçakladığı odada kan izlerini yok etmek için badana yaptığı, cesedi parçaladığı banyoda ise duvarları sildiği öne sürüldü.

BABASININ TACİZ ETTİĞİNİ İDDİA EDİNCE FECİ ŞEKİLDE DÖVMÜŞ
Taşkın'ın 6 yıl önce eşinden boşandığı, iki çocuğunu ayrıldığı eşine bıraktığı, ardından kimliği belirtilmeyen bir kişiden de 14 aylık bir kızının (Sanem) olduğu öğrenildi.
Sevgi Taşkın'ın tanışıp yanında işe girdiği eşinden ayrılmış Bülent K. ile bir süre sonra birlikte yaşamaya başladığı belirtildi. Kısa süre önce Bülent K. ile "Babasının evde iç çamaşırıyla dolaştığı" ve kendisine tacizde bulunduğu iddiasıyla tartışan Sevgi Taşkın'ın, sevgilisi tarafından feci şeklide dövüldüğü belirtildi. Bu olayın ardından genç kadının, ablasıyla birlikte Nilüfer Polis Merkezi'ne gidip Bülent K.'yı şikayet edip, evden ayrıldığı bildirildi.

DOĞUM GÜNÜ BAHANESİYLE ÇAĞIRDI
Bu arada Bülent K.'nın Sevgi Taşkın'ı arayarak, kızının 25 Temmuz'daki doğum gününü birlikte kutlamayı teklif ettiği, genç kadının Bülent K. ile buluştuktan sonra ortadan kaybolduğu, talihsiz kadının kızının doğum gününde öldürülmüş olabileceği iddia edildi.

"KAYBOLDUKTAN 3-4 GÜN SONRA KARDEŞİMİN TELEFONUNDAN ?ERDEK'E GİDİYORUM' MESAJI GELDİ"
Vahşi cinayete kurban giden Sevgi Taşkın'ın yakınları Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek bilgi aldı. Abla Sevim Taşkın, "Kardeşim daha önce Bülent K. tarafından darp edildiği için karakola müracaatta bulunmuştu. Kardeşim, sevgilisi Bülent K.'nın babası Ekber K.'nın kendisini taciz ettiğini öne sürdü" dedi.Kardeşime ulaşmak için telefonla aradığımda Bülent K, "Benim 900 liramı aldı gitti, nerede olduğunu bilmiyorum' dedi. Hep çıkar gelir diye bekliyorduk. Ama kaybolduğu 25 Temmuz'dan 3-4 gün sonra, yani kesik bacakların bulunduğu dönemlerde, sürekli kapalı olan kardeşimin cep telefonundan benim telefonuma "Ben Bülent K. ile ayrıldım. Erdek'e gidiyorum. Biraz gezeceğim' yazılı bir mesaj geldi" diye konuştu.

"ÇÖP KONTEYNIRINDA BULUNAN BACAKLAR GİBİ OLURSUN"
Kaybolmasının ardından Bülent K.'ya gidip kız kardeşinin nerede olduğunu soruduğunu da anlatan Sevim Taşkın, "Bana, ?Elbet bir gün çıkar gelir) cevabını demişti" diye konuştu. Sevim Taşkın, kardeşine ulaşabilmek için Bülent K.'nın annesini de aradığını da iddia ederek, "Annesi bana ?Yeter artık, ne çok arıyorsun. Ben senin kardeşini nereden bileyim? Çöp konteynırında bulunan bacaklar gibi olursun' diyerek beni tehdit etti'' dedi.

"KIZIMIN DİĞER PARÇALARINI İSTİYORUM, ZANLIYI DA PARÇALASINLAR"
Öte yandan katledilen Sevgi Taşkın'ın annesi Nermin Birgen ve ayrı yaşadığı eşi İsa Taşkın da emniyete geldi. Almanya'da yaşayan acılı anne, "Kızımın diğer parçalarını istiyorum. Cenaze töreni yapmak istiyoruz. Zanlı en ağır cezaya çarptırılsın, onu da parçalasınlar" diye konuştu. Acılı baba İsa Taşkın ise, kızının çok acı bir şekilde yaşamını yitirdiğini belirterek, "Bize bu olayı Bülent K.'nın tek başına işlediğini söylüyorlar, ama inanmadım. Bu bir kişinin yapacağı iş değil. Bilmiyorum ne olacak? Bu konunun üzerine gidilmesi gerekli" dedi.

EMNİYET MÜDÜRÜ YILMAZ: EŞİNİZİ, SEVGİLİNİZİ DİKKATLİ SEÇİN
Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında vatandaşlara kan bağı dışında yakınlarına alacakları eş, sevgili, arkadaş gibi kişileri dikkatli seçmeleri uyarısında bulunarak, "Yaşadığımız pek çok polisiye olay bu konudaki sıkıntıların sonucu ortaya çıkar. Bu olayda da böyle bir şey var'' dedi.

MÜNEVVER OLAYIYLA BENZERLİKLER
Sevgi Taşkın da Münevver Karabulut gibi bir evin içinde bıçaklandı. Sevgi Taşkın, Karabulut olayında olduğu gibi aynı evin içinde ama bıçakla parçalara ayrıldı.

Sevgi Taşkın'ı öldürdüğü iddia edilen şüpheli Bülent K., Cem Garipoğlu gibi ailesinden yardım almadığını iddia etti. Ama ailesi ile birlikte gözaltında.

Münevver Karabulut'un cesedi bir gitar kutusunda taşınırken, Bülent K., cesedi poşetlere koyup, tıpkı Cem Garipoğlu'nın yaptığı gibi çöpe attı.

Münevver Karabululut'un öldürüldüğü evdeki kan izleri temizlenmeye çalışılmıştı. Bülent K.'nın da sıçrayan kanları sildiği iddia edildi.

allah islah etsin allh böylelerinden korusun cemil cümlemizi:weep:

Ce: Kesik Bacak Cinayetinde Korkunç İtiraflar!

Öncelikle amin diyem duana.Allah ıslah etsin ,allahım tüylerim diken diken oldu ya.Adam öldürdükten sonra birde gidip uyumuş.Bu nasıl bir psikolojidir yarabbim...

Allah ailesine sabır versin...:(

Back
Yukarı