Onların Yerinde Olsaydınız???

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Yaklaşık iki sezondur kanal D de binlerce kişiyi ekran başına toplayan bir dizi ...Aşk-Memnu...Kahramanları Bihter,Behlül Ve Adnan..Bir yasak aşkın Üç kahramanı.Elbette izleyenleriniz olmuştur.OLmamışsa bile kitabını okumuştur.
Siz O dizi kahramanlarının yerinde olsaydınız ,böyle bir aşkı yaşamaya cesaret edebilirmiydiniz???

Ce: Onların Yerinde Olsaydınız???

Hiç izlemediğim ve romanını da okumadığım için bilemeyeceğim. Herkes birbirine âşık ne biçim dizi be. :D

valla geyik gibi gezemezdim onlarında yerinde olmak istemezdim:D

bnce yalnış yapıo bihter
behlüle aşık olduysa boşanır kocasından efendi efndi yaşar aşkını
adamın parasını harcamasına slak yerine koymasına we süzmesine hiçççççççç gerek yok hıh

Bence romandaki konunun çok dışına çıkıldı izlemiyorum başta ilgimi çekiyordu ama sonradan soğudum diziden.Öyle bir aşkı da istemezdim.

walla yanımda izliolar ara ara bende bakıom bence adnan salak ve suçlu ve hak edio akıllı olsun kendini bu hale düşürtmesin
suç her zaman kaybedenindir.

walla yanımda izliolar ara ara bende bakıom bence adnan salak ve suçlu ve hak edio akıllı olsun kendini bu hale düşürtmesin
suç her zaman kaybedenindir.

adnanın bişeydenhaeri yokki,olsa zaten kabullenmez.seven insan sevdiğinin kötü yönlerini göremezmiş oda öyle sanırım.

suç kaybedenindir...katılmıyorm.Kaybetmek insanın elinde olan bişey değilki:(

aynı çatı altında bu aşkı yaşamalarıda etik değil.Ben cesaret edemezdim:D

adnanın bişeydenhaeri yokki,olsa zaten kabullenmez.seven insan sevdiğinin kötü yönlerini göremezmiş oda öyle sanırım.

suç kaybedenindir...katılmıyorm.Kaybetmek insanın elinde olan bişey değilki:(

aynı çatı altında bu aşkı yaşamalarıda etik değil.Ben cesaret edemezdim:D

ablam haklısında şöle bi konu var tahmin edebilirdi kadın ondan genç kaybetmek ise bazen insanın elindedir bazen değildir ;)

o dizi yakında labirente dönecek kim kimle arap saçına dönecek benden demesi:smile-big:

ablam haklısında şöle bi konu var tahmin edebilirdi kadın ondan genç kaybetmek ise bazen insanın elindedir bazen değildir ;)

Ha o olabiler:)İnsan bazen bir ilşkiye başladığında bir sıfır yenik başlıyor bile bile.Kaybedeceğini bile bile sevrsin.Ama suç herzaman kaybedenindir kavramına katılmıyorum ben.sanırım bu konuda hem fikiriz. :wink:

Back
Yukarı