Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Katılım
28 Mart 2008
Mesajlar
23.247
Tepki puanı
2.148
Puanları
163
Yaş
40
Bulunduğu Yer
ŞANLIURFA
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Rüyada Öpücük Görmek

Süslü bir kadını öptüğünü veya kucakladığını gören, kocası ölmüş bir kadınla evlenir; onun malından, mülkünden faydalanır, çocuğu doğar ve o yıl büyük hayırlar görür. Bir rivayete göre dünya malına karşı aç gözlülük eder.

Bir erkeği öptüğünü, kucakladığını veya onunla bir şehvet ilişkisinde bulunduğunu görmek aralarında sevgi meydana gelmesine, öpme şehvet olmadan olursa öpme eylemini yapan yapanın öpülenden hayır göreceğine, bir ölüyü öptüğünü görmek o ölünün malından faydalanmaya delalet eder.

Bir padişahın huzurunda yer öptüğünü görenin sözünü padişah dinler, padişah onunla fikir alış verişinde bulunur. Bir rivayete göre büyük hayırlar elde eder.

Önünde yerleri öpme, uygun olmayan birinin huzurunda yer öpmek hayra işaret değildir. Birinin önünde hürmeten yer öptüğünü görmek, o kişinin mevki, makam sahibi olmasına işarettir. Bir rivayete göre elini öptüğü kimseye nimet verir. Diz ve ayak öpmek de böyle yorumlanır. Sevdiğinin ve sevgilisinin elini öptüğünü görmek ona karşı alçak gönüllüğe ve alçalmaya delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre, insanın sevdiğini öpmesi rüyası dört şekilde yorumlanır: Sevinç, sevgi, muradına erme, zafer.

Cafer Sadık (r.a) : "Birini öptüğünü görmek dört şekilde tabir olunur," demiştir. Hayır ve menfaat, ihtiyaç giderme, zafer ve sevinçli haber.
 
Back
Yukarı