Sevda-Halit Ertuğrul

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ

KİTAP HAKKINDA
Bir Gençlik Dramı SEVDA

sevda.jpg
SEVDA, gençlik hayalleri peşinde, hayatını çıkmaz sokaklarda tüketen bir genç kızın ibret dolu hayatını anlatıyor. Olaylar zinciri o kadar etkileyici, o kadar şaşkınlık verici ki insan kendini tutamıyor “Bu kadar da olur mu?” diyerek kendinden geçiyor.

SEVDA, günümüz gençliğinin yaşamakta olduğu hayalperest ve çarpıcı hayatını yansıtan bir kitap. İçinde hemen her gencin hayatından sahneler mevcut.

Kitapta okuyacağınız her sahnede, hayatın ibretli kesitini görecek, kendi hayatınızı da sorgulama ihtiyacı duyacaksınız. Daha da önemlisi bu SEVDA`yı bir an önce dostlarınızla paylaşma çabasına düşeceksiniz

Sevda; aşk. hayal ve gençlik rüyaları peşinde hayatını çıkmazlara atan bir genç kızın dram dolu. acı dolu ve ibret dolu hayatını dile getirmektedir. Olaylar zinciri o kadar etkileyici. o kadar şaşkınlık verici ve o kadar ibret dolu ki. insan kendini tutamıyor "Bu kadar da olur mu?" diyerek kendinden geçiyor.

Aslında bu kitap günümüz gençliğinin yaşamakta olduğu hayatı anlatmaktadır. Bir anlamda her genç bu kitapta kendini görecektir; kendi hayatından sahnelulacaktır. Daha da önemlisi bu sahneleri ibretle ve dehşet içinde izleyince kendi hayatını da sorgulama ihtiyacı hissedecektir.

Bu kitabı okuyan her kişi. bir an önce dostlarına da okutma çabasına düşecektir.

Gözyaşlarıyla ve ibretle bir kitap okumak istiyorsanız. buyurun...

(Bir arkadaşımın sayesinde okudum,çok beğendim günümüz gençliğinin muhakkak okuması gereken bir kitap)

Ce: Sevda-Halit Ertuğrul

güzel bir kitaba benziyor saol abla

Evet ben çok beğendim:)Sende sağol ablacım

günümz gençligi ben oluyorum:D:D
okuyayım bari:p :D

:D:D:D

Back
Yukarı