siz olsanız ne yapardınız...???

>>> p a r s <<<

Etkin Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Eşinizi bir başkasıyla parkta yakalıyorsunuz. Eşinizle tartışıyorsunuz ve kendini suya atarak ölmek istiyor.

Böyle bir örnek Samsun'da yaşandı. Yılmaz Atalar (27), eşi Şükran Atalar’ı boğulmak üzereyken kurtardı.

İşte kritik nokta da burası. Yani meselenin bam teli.. En hassas yeri.. Eşiniz boğulmak üzere. Onu kurtarır mıydınız yoksa 'madem beni aldatıyor ölsün' mü derdiniz?

Bir yandan can çekişen eş, diğer yanda aldatılmanın öfkesi.. Sahi siz olsaydınız ne yapardınız?

Ce: siz olsanız ne yapardınız...???

ben kurtarırdım ama kurtardıktan sonra onu terk ederdim...
yapmadığım birşey değil evli olmasamda!!!

Onu kurtarma imkanim varsa,
kesinlikle kurtarirdim, ölüme birakamam göz göre göre..
Aldattigi için Allah biliyor cezasini : )
Ondan sonra ayrilirdim..

ben kötüyüm sanırım asla kurtarmazdım :( yani kurtaramazdım bırakırdım ölsün

onunla yaşadığım zamanın hatrına onu kurtarırdım ve ben altadmayı gerçekten bi ruhsal bozukluk olarak düşünüyorum ve beni aldatmasının sebebini araştırırdım ki günümüzün en yaygın örneiğidir aldatmak ve aldatılmaz ben bunu bir suç olarak görmüyorum o anki ruh durumu ve yalnızlık içgüdüsü ile yapılmış birşey olabilir yada eşler arasındaki kopuk iletişim bir çok sebebi var uzun lafın kısası onu hiç düşünmeden kurtarırdım ve ondan sonraki yaşam için olabilecekleri düşünürdüm...

Sinirim insanlığıma engel degildir.
Ama sonucunda kendini suya atmış ve benim onu kurtarmış olmam da affedeceğim manasına gelmez.
Hastanelik bir durum yoksa, oradan da mahkemeye gideriz.
(Ama bu tür durumlardan Allah hepimizi korusun.)

bende kurtarırdım :)bir cana asla kıyamam hele ki gözlerimn önünde cançekişecek:( uyyy allah korusun:16:

Öyle ablam:)

kurtarırdım kesinlikle
ama sonra o yoluna ben yoluma ...!

Back
Yukarı