1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sosyal medyanın yeni fenomeni Murat Övüç

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 1 Kasım 2016 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.249
  Beğenilen Mesajları:
  2.145
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  Ünlü olmak artık televizyon ile değil internet sayesinde gerçekleşiyor. Şu an tanıdığımız birçok ünlü isim bile internetin gücü ile hayatımıza dahil oldu. Kerimcan Durmaz, Samet Liçina, Hakan Kakız, Caner Çalışır derken şimdi de yeni bir sosyal medya ünlüsü ile karşı karşıyayız: Murat Övüç!

  52 BİN TAKİPÇİSİ VAR

  Murat Övüç, hayatımıza yeni giren Instagram fenomenlerden bir tanesi. 52.300 takipçili Instagram hesabından hemen hemen her gün 1 dakikalık videolar çekip yayınlıyor. Ama onun asıl işi bu değil. İstanbul'da bir mekanda medyum olarak çalışıyor. Hatta bu işi oldukça iyi yaptığı da gidenler tarafından söyleniyor.

  ÇARKIFELEK'E KATILDI

  Medyumluğun yanı sıra gece hayatında da aktif olarak boy gösteriyor Övüç. Ünlü kankaları da hiç az değil. Kendi şahsına münhasır kişiliği, elbette yetenek avcısı Mehmet Ali Erbil'in gözünden kaçmamış. Bu yüzden Çarkıfelek programında yarışmacı bile oldu.

  YARDIM KAMPANYALARI DÜZENLİYOR

  Ama onun asıl olayı paylaştığı videolar. Öyle yorumlar yapıyor ki takipçileri onu dinlemeden neredeyse güne başlayamıyor. Çoğu zaman takipçilerinin kendisine sorduğu soruları yanıtlıyor ama ne yanıtlamak. Kafası atarsa çok fena fırçalıyor! Onunla ilgili söylenmesi gereken en önemli şey de büyük bir yardımsever olduğu. Sosyal medya hesaplarından sürekli olarak yardım kampanyaları düzenliyor. Yani sinirli olduğu kadar altın gibi bir kalbi de var aslında. Yayınladığı atarlı giderli videolar, bu aralar sosyal medyada hızla paylaşılmaya başladı bile. İlerleyen günlerde onu daha sık görecek gibiyiz.
   

Sayfayı Paylaş