1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Şota Arveladze sert çıktı

Konusu 'Trabzonspor' forumundadır ve Aşk'a İnanmışt'ı tarafından 18 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Aşk'a İnanmışt'ı

  Aşk'a İnanmışt'ı Genel Yönetici Staff Member

  Katılım:
  28 Mart 2008
  Mesajlar:
  23.235
  Beğenilen Mesajları:
  2.145
  Bulunduğu Yer:
  ŞANLIURFA
  Tuttuğu Takım:
  GALATASARAY
  Skype:
  fehmi56397
  [​IMG]  Trabzonspor’un hocası, kulüp dergisindeki yazısında, hakem hatalarından şikayetçi olarak, “Herkesin gözü önünde liderlik şansımız elimizden alındı. Biz sahnelenmek istenen oyunun parçası olmayacağız” ifadelerini kullandı.
  Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, hakem hataları nedeniyle ligdeki hedeflerden uzaklaştıklarını savundu.

  Kulüp dergisindeki yazısında geride kalan 7 haftayı değerlendiren Gürcü hoca, “Herkesin gözü önünde liderlik şansımızın elimizden alındığı, sonrasında daha da aşağıya çekildiğimizi, hepimiz ileri ve geri oynatmaya gerek kalmadan çıplak gözle gördük. Geçmişte yaşanan onca emek hebasının artarak devam etmesini, Trabzonspor camiasının kanıksamasını beklemek, yanmakta olan fitili görememektir” yorumunu yaptı.


  Trabzonspor’un daha iyi yerlere geleceğine vurgu yapan Şota şöyle devam etti:

  “Belli ki bu durum birilerini oldukça rahatsız ediyor ve kartopu çığa dönüşmeden durdurulmaya çalışılıyor ancak biz sahnelenmek istenilen oyunun parçası olmayacağız. Kendimiz olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda ilerlemeye engel teşkil ettiğimiz düşüncesi oluştuğu takdirde, fedakarlıktan kaçmayacağımızın da bilinmesi, görevimize huzurlu bir şekilde devam etmemizi sağlayacaktır. Hayattan isteyeceğim en son şey burada kazandığım sevgi ve saygıyı kaybetmek olacaktır.”

  MİLLİYET
   

Sayfayı Paylaş