TTnet Müzik

atmaca

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Reklamlarını görmüşsünüzdür.Ücretsiz ve yasal müzik indirebileceğiniz bi site.Peki bu siteden nasıl müzik indireceğiz? Önce ttnet e-posta hesabınızın olması gerek.TTnet e-posta hesabını buradan alabilirsiniz.TTnet e-posta hesabını aldıktan sonra ttnet müzik sitesine giriyoruz.Linke tıklağınızda kayıt olma sayfası çıkacak.O sayfadaki yere ttnet e-posta adresini yazın.Sonra ttnet-e-posta hesabınıza onay maili gelecek.Onay linkine tıkladıktan sonra TTnet Müzikten ücretsiz ve yasal müzik indirebileceksiniz. :)

agey kacak indirme varken kım bunla ugrassın:D

he yaf bide şarkı başına 1 ytl :D

Yoo ücretsiz olarak indirebiliyosun ama belli sınırı var ondan sonra ekstradan her ay 5 ytl ödüyon.1 sefer uğraşacaksın zaten ondan sonra gir indir :D

sınırı var sınırı gecınce zaten bedava ındırdıgının parasınıda vuruyolar uzerıenj ŞD

yok yaf öle diilmiş telekomdaki herif bana öle anlattı şarkı başına 1 ytl dedi :S he bide her ay extradan 5 ytl :D o doru aman ne gerenk var ya ben limitle uğraşamam bi kaptırıom kendimi gerisi gelio :D bana gelmes bölesi :D

Günün birinde korsan müzik indiriyon diye kapınıza gelirlerse şaşırmayın. Geçmişte örneği de var :D Neyse çok konuştm susayım biraz :D

Günün birinde korsan müzik indiriyon diye kapınıza gelirlerse şaşırmayın. Geçmişte örneği de var :D Neyse çok konuştm susayım biraz :D

sen susma agey :D

Back
Yukarı