Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

aziM

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
Son zamanlarda müzik arama motorları oldukça revaçta. Last.fm gibi line.fm de bunlardan bir tanesi. Ayrıca site artık Türkçe.
Site üzerinden dilediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Kayıt olduğunuz takdirde müzik listenizi kaydedip ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların müzik listelerini de takip edebiliyorsunuz. Hem bunun için herhangi bir ücret taleb edilmiyor.
1110_line_400.jpg

Line.fm'in en önemli özelliği aradığınız her şarkıyı (en azından bu onların iddiaları, ben bulamadığı parçalara da denk geldim!) bulabilmesi. Google gibi şarkıları sizin için internet üzerinde arıyor ve buluyor. Line.fm ile şarkıları bilgisayarınıza indirmenize izin vermiyor. Last.fm ya da Rhapsody'den farkı ise kullanıcıların tam olarak aradıkları ve dinlemek istedikleri müziği bulup, tam sürüm olarak dinletiyor.
2007 yılında açılan Line.fm şu anda 3 dilde hizmet veriyor. Türkçe de bunlardan bir tanesi.

Cevap: Türkçe müzik arama motoru: Line.fm

Dinleyelim bakalım :D

ayrıca üstte yer alan video izle bölmünde de parçanın videosunu yotubeden bulup seyretme imkanı sağlıyor....

gayet güzel....10 numara..

Güzel ama bu tür programlar zararli bilginize ;(

iyi de bu program değil ki web sitesi :)

arkadaşım dikkat edersen bu bir site....online muzik dinleyebileceğin bir site..

ya özür yazlış gördüm lime wire benzettim afedersiniz sakıncasi yok yüklene bilir ;)

onay verdiğin için teşekkürler,allah razı olsun :):)

Back
Yukarı