Volkan Demirel'den bir açıklama daha!

mine

Demirbaşlardan
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
volkan-kupa-640.jpg

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray maçından sonra sarfettiği “"Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa olmayacak, bana kalacak bu iş. Ben de ceza alırım diye korkuyorum” sözleriyle ilgili bir açıklama yayınladı.

Volkan Demirel, derbinin ardından Galatasaray''ın "Pitbull" lakaplı oyuncubu Felibe Melo için "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin" ifadelerini kullanmıştı.

Volkan Demirel, kendisine gelen tepkiler ve eleştiriler nedeniyle bugün Instagram sayfasından bir açıklama yaptı.

İşte Volkan'ın o açıklaması:

"İyi sabahlar.

Açıklamamdan dolayı rahatsız olan, farklı yerlere çeken ve ya laf olsun diye sanal alemde aklına geleni yazanlara bu yazım. Ben nereye ne söylediğini çok iyi bilen biriyim ve ne kadar ağır şeyler yaşadığımı bir ben bilirim. Tek bir kişi, tek bir amaç ve tek bir niyettir benim ki, başka yerlere çekilmesin. Ne sokak köpeklerini kastettim ne de başka bir şeyi...

Yazılan yorumlar için ise gerekli kanuni işlemler yapılacaktır. Sanal alemde bunları yazmak kolay olmak ile birlikte herkes kendine hak sanıyor olmalı ki, her istediklerini yazabiliyorlar. Bana terbiye vermeye çalışanlar ilk önce kendi yazdıkları yorumlara baksınlar.

Saygılar.
volkanaaciklama.jpg

Mynet

Back
Yukarı