Yaban Filminden Özel Detaylar

_Ezel_

Özel Üye
Özel Üye
Tuttuğu Takım
BEŞİKTAŞ
edba2cfd.jpg

Kürşat Başar’la Yaz Sohbetlerine konuk olan Fırat Doğruloğlu, Yaban hakkında merakla beklenen sorulara cevap verdi. Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, Yaban rolünün üzerine yapışmasından korkmadığını söyleyen Oyuncu, görüşünü şu sözlerle destekledi: “Böyle bir kaygım yok, 16 senedir tiyatro yapıyorum. Ben sürekli değişik karakterler canlandırdım. Komediden sonra dram, dramdan sonra psikolojik ağırlıklı bir rol oynamaya çalıştım, şimdi de Yaban… Bütün oynadığım karakterler çok sevilen karakterler oldu ama Yaban biraz daha popüler oldu ama üzerime yapışmasından korkuyorum. Yaban, hem kostümlü hem de makyajlı bir rol, bana çok da benzemiyor böyle bir avantajı var. Çok böyle bir kaygı taşımıyorum her şeyiyle benden farklı, konuşması, ses tonu duruşu, tavrı farklı. Daha sonra inşallah daha güzel şeyler çıkar ve Yaban’ı unuttururuz.”

Ekim ayında çekimlerine başlayacaklarını ifade eden Doğruloğlu, “Filmin kendi başına bir hikayesi olacak ama eski Türk filmlerini tiye aldığımız klişeler de olacak. Belki ikincisi, üçüncüsü çekilir ama ben onun dışında da roller oynamak istiyorum” dedi. Ünlü Oyuncu “Ömür boyunca bu rolü oynayabilirsin aslında” yorumu üzerine ise “Allah korusun” demekle yetindi.

Back
Yukarı