1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Yardım edin korkuyorum

Konusu 'Magazin' forumundadır ve azrail tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. azrail

azrail Konuk

Aysun Kayacı, Ceviz Kabuğu programına bağlanıp profesörlerden yardım istedi

Aysu Kayacı sarf ettiği 'büyük laflar'ın altında kaldı. "Dağdaki çobanla benim oyum eşit olmamalı.. AKP'yi ayaktakımı iktidara getirdi" sözleri başına iş açtı. Kayacı dün gece Kanaltürk'te yayınlanan Hulki Cevizoğlu'nun 'Ceviz Kabuğu' programına telefonla bağlandı ve ağlayarak yardım talebinde bulundu.

NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLATAMIYORUM PROFESÖRLER BANA YARDIM ETSİN
    Kayacı; "Lütfen beni ülke düşmanı olarak göstermesinler. Artık hiçbir şey söylemeye cesaretim yok. Bana 'teneke kafalı, edepsiz mahluk' dediler. Ne cevap vereceğimi bilemiyorum. Konuştukça her şey daha kötüye gidiyor. Lütfen profesörler, hocalar birileri bana yardım etsin. Çünkü korkuyorum. Ben söylemek istediklerimi söylemeyi beceremiyorum

2. kArA

kArA Üye

Beğenilen Mesajları:
    16
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    zaten bır kere sacma sapan konusmus kendını bılmez mahluk devamı gelır tabı corap sokugu gıbı
    dagdakı cobanla on8un oyu bır olmamalıymıs
    peehhh

3. azrail

azrail Konuk

ya ck farkLı bısı annatmaya caLısmıs ama beyın oLmayınca ınsanda anLatamıo boLe ıste napcan :D

4. DoğuHükümdarı

DoğuHükümdarı Üye

Beğenilen Mesajları:
    2
    hehee eee lafını ölçüp biçip terazidn geçirmeden konusursan herkesin lafları ezer geçer

5. kArA

kArA Üye

Beğenilen Mesajları:
    16
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    bencede ya bu ınsanları nasıl kazıklayamıyolar alemde ben anlamıom hala daha dolasıyolar ortalıkta
    o kadar yeteneklı sanatcılar var hıc bırı cıkamıo pıyasaya bu gıbı salaklar yuzunden

6. DoğuHükümdarı

DoğuHükümdarı Üye

Beğenilen Mesajları:
    2
    yav bunlar sanatcılıkları yüzünden piyasada degil zaten...
    bir gece feda ediyorlar al sana sanatcı sonrada... bunların çogu böyle onun için bunlara sanatcı demek gerçek sanatcılara hakarek oluyor biraz sanatcı dedin topluma örnek olmalı gerek namusuyla gerek kişiliğiyle ama bunları görüyoruz birgün baskasıyla öbürgün baskasıyla onun için bunların ne olduda nereyi hak ettikleride belli ;)

7. kArA

kArA Üye

Beğenilen Mesajları:
    16
    Tuttuğu Takım:
    GALATASARAY
    zaten ben onlara sanatcı demedımkı abi
    salak dedım
    bu gıbı salaklar yuzunden guzelım sanatcılar ısını yapamıyo dedım

Sayfayı Paylaş