arkadaslar sizce nasıl yorumlarınız neler

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
nakit alıcam fiyatı 465 ytl yorumlarınız görelim eksisi ne artısı ne

Toshiba G500 Portégé (Made in Japan)

Parmak iziyle ekstra güvenlik, kullanımda Windows kolaylığı, 3G’nin de ötesinde HSDPA desteğine sahip olan Toshiba G500, VoIP ve WiFi desteğiyle de benzersiz bir cep telefonu
Toshiba’nın piyasaya sürdüğü ilk Windows Mobile tabanlı cep telefonu olma özelliğini taşıyan G500 sürgülü kapak tasarımıyla daha önce Windows tabanlı cep telefonlarında görmeye alışık olmadığınız bir şıklığa sahip. Dış görünüm ve işçilik kalitesi göz önüne alındığında Toshiba G500 rakiplerine göre bir adım önde. Dünyanın her yerinde kabul gören Made in Japan - Japon malı kalitesi, kendisi de lider bir Japon markası olan Toshiba’nın G500 serisiyle bir kez daha bu gerçeği kanıtlıyor
Toshiba G500, Windows Mobile tabanlı cep telefonları bir kenara, iş dünyasının en gelişmiş telefonlarında dahi bulunmayan bir güvenlik özelliğine sahip. Günümüz dizüstü bilgisayarlarında nadiren, avuç içi bilgisayarlarda ise neredeyse hiç bulunmayan parmak izi okuma teknolojisi, G500’de mevcut. Sürgülü kapağın arka kısmına kusursuz konumlandırılmış parmak izi okuyucusu ile G500 e-postalardan dokümanlara tüm değerli bilgilerinizin güvenliğini parmaklarınızın ucuna taşıyor. Verilerinizin güvenliğinden hala endişe ediyorsanız veri şifreleme desteğinden de yararlanabilirsiniz

3G VE ÖTESİ İÇİN TAM DESTEK

G500 ile nerede olursanız olun ofisinizdeymiş gibi çalışabilirsiniz. Sunduğu geniş bağlantı imkânlarını kullanarak veriminizi artırmanız mümkün. Şu günlerde lisansını beklediğimiz 3G’nin de ötesinde olan HSDPA (High Speed Download Packet Access) bir diğer deyişle 3.5G desteği bulunan Toshiba G500 bu özelliği ile aynı zamanda geleceğe uyumlu bir cep telefonu… Günümüzün bağlantı imkânları söz konusu olduğunda ise EDGE ve GPRS gibi en hızlı seçenekler de G500 ile emrinizde

İNTERNETE KOLAY ERİŞİM

İnternete girmek ve bağlı kalmak için illa WAP, GPRS veya EDGE bağlantısına mahkûm değilsiniz. G500, WiFi desteği sayesinde kablosuz internet bulunan herhangi bir mekânda internete saniyeler içinde bağlanabilir. İş amaçlı olsun olmasın, Windows Live Messenger’a bağlanıp arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Ayrıca G500 size başka bir cep telefonunun sunmadığı WiFi üzerinden VoIP imkânını da sunuyor

YARINA HAZIR

2.3 inç boyutundaki QVGA ekranında yapabileceğiniz işlerin yanı sıra Windows Mobile’ın zengin uygulamalarından faydalanarak geniş ekran DivX keyfi bile yaşayabilirsiniz. H.263/MPEG4, WMV video dosyalarını ve MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, AMRNB formatındaki müzik albümlerini cihaz ile birlikte hediye olarak verilen 2GB hafıza kartına yükleyerek görüntü ve müzikalitesi bozulmadan Windows Media Player ile izleyebilir ve dinleyebilirsiniz
290 saat bekleme ve 190 dakika konuşma süresine sahip olan G500’de yer alan Opera internet tarayıcısı ile web sayfalarını XHTML, HTML4.01 desteği ile çok rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz
Cihazın arka kapağına yerleştirilmiş olan 2 megapiksel kamerası ile baskı alabileceğiniz kareleri yakalayabileceğiniz gibi, 3G aktif olduğunda ekranın üst kısmında gizlenmiş VGA kamera ile video görüşmeleri de yapabilirsiniz
Bluetooth 2.0 + EDR desteği daha hızlı veri transferlerine izin verirken A2DP/AVRCP ile yüksek kalitede kablosuz stereo müzik keyfi sağlıyor
416 MHz’lik işlemcisi sayesinde performans sıkıntısı olmadan Windows Mobile keyfini yaşamanızı sağlayacak Toshiba G500, sunduğu benzersiz özellikler göz önüne alındığında gerek iş gerekse özel yaşamınızda boyutlarıyla küçük teknolojisiyle büyük yardımcınız olmaya aday
Windows XP veya Vista ile eşsiz şekilde kolay ve hızlı senkronize olan Toshiba G500 gelişmiş adres defteri ve takvim özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıracak

Özellikler:

3G Hazır
2MP Kamera, 3G için VGA kamera
Windows Mobile Türkçe 5.0 İşletim sistemi
Kablosuz internet(WiFi 802.11b/g)
Parmak izi okuyucu ile güvenli bir şekilde verilere ulaşım
Outlook ile e-maillerinize kolay ulaşım
Windows Live Messenger Kullanabilme, VOIP desteği
HSDPA, 3G, EDGE, Bluetooth 2.0 + EDR
İş uygulamaları (Excel,word, PowerPoint) görüntüleyebilme
Sesle Arama/Ses Kayıt/Ahizesiz Görüşme
Ebat: 49mmx96mmx22.9mm <110 cc
Bekleme/Konuşma süresi 290 saat/190 dakika
64 MB Dâhili hafıza
2GB Hafıza kartı hediye..
Ağırlık 110 gr

bence al güzel bişeye benziyor

oke =))bence kamerası şarjı ve boyutları dışında hiç bir eksisi yok
fiyatıda gayet uygun geldi 2.el bi telefona 200-250 ytl vericeme buna 465 veririm hiç degilse ilk kullanana ben olurum diye düşündüm =)

negetif bi duyumu olan varmı bu telefon hakkında
daha dogrusu telefon degil yalış oldu bu cep bilgisayarı hakkında

bıtanede bana alcaqsan al :D

sanqi ben iş kadınıyım :D

hımm ozaman söz zengin olunca alacam sana istedin telefondan :p:p:p

tmm saol cnm :p ck dsüncelisin :D

bişey degil eee sen bana nezaman alıyon =)

zenqin olunca :D:D

o benim lafımdı bikere hırkız =)
:bab7yi::Avocat06::bab7yi:

qonusma len :psiko::D

neyse ya konunu amacı dısına fazla çıktık =)) banlicaklar bizi şimcik:D:D:D

bncede :D yeter bu qadr hep snn sucun ne ck cenen warmı$ yaw :D

anaaa bak hele üzerime attı şimdide silerim bak mesajlarını :p:p:p

bnde snn msjlarını sılerm :D :p

Höyt noli burda :sigara:

:D konuyu batırmaya clısıoz :D

bak ben demiştim sana basılcaz diye =)

neyse arkadaslar azda olsa yorum yeterli birazda arastırdım kamera ekran ve agırlık dısında iyi bi tel alıcam bunu =) neyse artıkın bu konunun kilit yeme vakti geldi biraz geyik muhabbeti yaptık kusurumuza bakmayın arkadaslar bu tel hakkındaki incelemelerimide aldım zaman yaparım artık kafasına takılan olan olursa sorar bana

kilit

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Back
Yukarı