Aşk Smsleri

Aşk'a İnanmışt'ı

Genel Yönetici
Staff member
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
Aşk içinizde kopan bir fırtına ve o fırtına bigün dinerse bilinki kalbinizle beyniniz arasında bi savaş var demektir galibi kim olursa olsun o fırtına birdahaki sefere asla okadar şiddetli olmayacaktır...

Senden uzakta hep birşeyler eksik Gönlümde derman yok inan bir nefeslik Nebir avuntu nede biraz ümit Ne yaptın bana nedir bu sessizlik İçimde birşey acıyor sen gelince aklımaaa Yerine sewemem Yerine sewemem Razıyım yapayalnız tükensin yıllarım ama Yerine sewemem!!!!

Seven sevdiğini söyleyemez ama sevdiğini söylemelisin yoksa kaderin yalnızlık, ecelin yokluğu olur.

YEŞİL GÖZLÜM AGLIYOR BAK GÖZ YAŞINA BU GÖNÜL YILLARDIR ONA AŞİNA

Ay ışığına sakladım hüznümü , güneş doğunca kaybolsun diye.Yüreğimi sakladım yıldızlara milyonlarcası sana sevgimi anlatsın diye..

Toprağa bir tohum ek sana çiçek verecektir. Düşünü göğe düşle sana SEVDİĞİNİ verecektir.

Ne yıldızları istiyorum gece yarıları, Ne güneşi istiyorum karanlığıma... Çok değil sadece SENİ istiyorum yalnızlıgıma

İsyan etme sigaram alevine, benim kadar aşık olup yanmadın ki

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sensin. Çiçeklerden gülü, güllerden de SENİ SEVİYORUM.

Sabaha karşı gözlerini açtıgında yüzüne vuran her ışıkta beni düşün

Benim için bir hayal bile olsan seni yaşamak ve sana asık almak o kadar güzel ki

Sevdalardan sevda seçtim adını acı koydum aşklardan aşkı seçtim adını yalnızlık koydum güllerden kırmızı gülü seçtim adını sevgi koydum ve güzellerden seni seçtim adını sibel koydum

Camların bile buz tuttuğu soğuk ve karanlık bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler her an seninle olsun bi tanem.

bir gül kokusu kalır gül tutan elde sanmaki gül yaşar dikenin himayesinde dikenin itibarı olur gül sayesinde gönlü gül bahçesini andıran aşkıma selam

hiç yüz vermedim bu gün güneşe resmini gösterip hava attım çiçeklere.adını kanımla Teşekkürler. kalbimin en derin yerine birde bağırdım özledim diye seni çok özlüyorum

şu dünyada insanların gözleri farklı olsa bile inan gözlerden akan göz yaşların rengi hep aynıdır.Göz yaşların hakim olduğu bu dünyada inadına yaşamak.Gülüm

yagmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt başımı omzuna yasla nemli dudaklarını dudaklarına ansızın degdir

seni sevmek bir ömre bedelmiş seni özlemek yaşama sebebimmiş seninle ölmek ölümlerin en güzeliymiş seninle yaşamak dünyalara bedelmiş ama anladım ki senin için ben bir yalandan benim için sen bir hayalden öte değilmiş.......

Bir gun bana bir yil geliyor.Bilsen bu gonul neler cekiyor.Dilim bulbul olmus seni sayikliyor.Geleceksen cabuk gel...Yaban gulun seni bekliyor

sevmek ellerini tuttuğunda dertlerini unutmaksa, dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa, seninle ölümü göze almaksa seni seviyorum

Back
Yukarı