bunlarda benim kuşlarım

kuşçu26

Etkin Üye
Tuttuğu Takım
GALATASARAY
grnt000hu7.jpg

arapakkuyruklarımdan zümrüt olan urfa ırkı bi kuştur kendini uçurmaya korkuyoz her uçuşunda kümese konamadı yoldan dağdan yakalayıp getirdim

mardinakmaklvg1.jpg

çakmaklım ankaradan geldi oyun açtırmaya çalışıyom ama pek oynuyacak gibi davranmıyo

akmaklakbozpy5.jpg

bunların ikiside urfadan aldım boz olanı hakikatli kuştur diğerini atmacaya kaptırdım

yapansd1.jpg

miski çok erken oyun açtı korkarım oyunu uzun sürmez

bozztp8.jpg

bozzzgq5.jpg

22022008074du0.jpg

22022008075eb9.jpg

ankara boz dişi

dsc00155kh1.jpg

erkek sarıkır 4-4 oranlı 14 kuyruk

dsc00109mt7.jpg

sezonu açtık ilk yavrular geliyolar inşallah uçurup oynatmayıda görürüm
anne ve yavrular kucak kucağa yatıyolar

dsc00110ul7.jpg

bu erkek kuşun 88 sefer fotosunu çektim ama bıkıp bırakamadım hala

dsc00170je8.jpg

düz dişi arap

dsc00168ya9.jpg

erkek akkuyruk ile arap dişi

dsc00223yp7.jpg

yeni evli çiftler

dsc00166lf4.jpg

duruşu bi başka nazlı dişimin

bikaç kuşumu koyabildim şimdilik kuşlarımın paçaları şuanda kısa görünmektedir fakat paçaları kırık olduğundan çektim en iyisi sizlerin olsun

kardeşim cok güzeller bu yıl bende sebab üretimine basladım şimdiden 8 çift yavru sebabım oldu :D filocuyum normalde am asebabcıda oldum:D süs kuslarımda var her ırk oldu nerdeyse bende o üsteki arap cok güzel

kümesimizin badigartları

ikincg6.jpg

ismi çikin. namı kadırgalı. ciniyeti erkek .

ehmuzcn9.jpg

kadırgalı nın eniği erkek 2,5 yaşında şehmuz (poyraz)

bobi2fs6.jpg

kurt kırması köpeğim bobi. yaşlandı , öldü ama çok terbiyeli bi köpekti mahalleli hala ismini sayıklar

dsc00173nq0.jpg

ismi pilot. isminden de anlaşıcalağı gibi çok uçuyo .2 yaşında

bobi hariç hepsi kangaldır ve pilot kangal kırmasıdır...

kardeşim cok güzeller bu yıl bende sebab üretimine basladım şimdiden 8 çift yavru sebabım oldu :D filocuyum normalde am asebabcıda oldum:D süs kuslarımda var her ırk oldu nerdeyse bende o üsteki arap cok güzel

Fehmi abi sağolasın.bendekilere şebab diyolar ama oynuyolar.hatta erkeğimin kanatları makaslı basmadığı için.erkek arabım nazar değmesin kümesin bel kemiği ve boz dişi ondan sonra gelir.yarın Kısas a gidiyom Veli dayının yanına aşure şenliğide varmış.Veli dayıyı bi ziyaret edeyim bakim.sağlıcakla kalasın...

bunların ikiside urfadan aldım boz olanı hakikatli kuştur diğerini atmacaya kaptırdım

Valla ben bişey etmedim ben masumum :biggrin:

ooooooooo köpekte var cok sevem benimde boxsır cinsi var

Valla ben bişey etmedim ben masumum :biggrin:

estafurullah.kuşu kaptırdık gittiiiiiii.ama iyi oldu.kerata uçmuyodu.aklı sıra şebablık yapacak bana, ama ben yemem. kaldırdım havaya.10 dakka sonra baktım kuşu kovalıyo bi tanesi.aldı gitti.afiyet olsun dedim.arkasından bi bardak su içtim...kalan sağlarla devam ediyoz
:)

meshur vello dayıha onda kus cok az var umarım yardımcı olur sana

ooooooooo köpekte var cok sevem benimde boxsır cinsi var

abi benimkiler ya kangaldır ya kırma köpektir.2 side sağlamdır herzaman.2 side kauuvetli kapışırlar.kan gövdeyi götürür :happy0192:.şaka bi yana hiç sevmem kapıştırmayı.işim yok birde onları ayırmakla uğraşamam. :)
boxır nasıl oluyo abi.özelliği ne?

ayyy kopek gseLmi$ seferm kopekleri as kpek beslemediq :D
kuslarında ck gsel ::)

meshur vello dayıha onda kus cok az var umarım yardımcı olur sana

abi bakalım hem kuş izlemek hem muhabbet hemde bikaç sorum olacak
oyun kuşu evet azmış ama köklü kuşları varmış duyumlarıma göre

ben bunca filo belsliyom hala atmaca saldırmadı bana bu hep kelebek dönek taklacılar buluyo galiba

abi bakalım hem kuş izlemek hem muhabbet hemde bikaç sorum olacak
oyun kuşu evet azmış ama köklü kuşları varmış duyumlarıma göre

oyun kusuyl augrsamıyo artık sebebları var secereli

ben bunca filo belsliyom hala atmaca saldırmadı bana bu hep kelebek dönek taklacılar buluyo galiba

abi atmaca benim kuşlara sürekli gelir 4 senedir besliyom daha 1 kere benden alabildi.kardeşim uçurursa mutlaka kaptırır nedense?ama benden alamaz kolay kolay.yerdeki kuşun hareketlerine dikkatli bakarım sürekli.tedirgin ve havada atmacaya bakıyorsa önlemimi alırım.

şebabları var diye duydum ama oyun kuşu olarak azmış 4 çift diyolardı.yarın görürüm Allah ın izniyle.

vello dayıda tek sebeb var suan oyunu bilmiyom atmacalardan allasizi korusun:D

Back
Yukarı